KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Five Nights At Freddy’s Filminden İlk Tanıtım Videosu Geldi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Oyunlardan uyarlama olarak beyaz perdeye taşınan filmler dönemecindeki yeni isim Five Nights At Freddyâs filmi oluyor. Film için ilk tanıtım videosu da geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.
Five Nights At Freddyâs filmi heyecanlandırıyor

Serinin ilk oyunu 2014 yılında çıkmış ve hayranların büyük ilgisini toplamayı başarmıştı. Daha sonra devam oyunları, yan hikayeler, kitaplar ve figürler derken hayatımıza girmeyi başaran Five Nights At Freddyâs, şimdi de beyaz perdeye geliyor. Daha önceden set fotoğrafları sızdırılan yapım için ilk tanıtım fragmanı da yayımlanmış durumda.

Son dönemlerde oyunlardan uyarlama filmlerde görülen artış kervanına ünlü korku oyunu serisi de ekleniyor. Yayımlanan fragmana bakacak olursak oyuna sadık ve hikayeye odaklı bir film bizleri bekliyor olacak. Oyunlarda da gördüğümüz pizza dükkanını filmin ilk tanıtım fragmanında da görme şansına erişiyoruz. Başrolde yer alan Josh Hutcherson, uzun bir aradan sonra yeni projesiyle karşımıza çıkıyor ve Mike Schmidt olarak pizza dükkanındaki güvenlik görevlisi rolüne odaklanıyor. Filmin yayımlanan tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Filmin oyuncu kadrosunda ise Matthew Lillard, Elizabeth Lail, Jess Weiss, Kevin Foster, Mary Stuart Masterson ve Kat Conner Sterling gibi isimler yer alıyor. Filmin merak edilen vizyon tarihi ise 27 Ekim 2023 olarak gösterildi.