KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Geforce Now Yeni Gelen Oyunlar Var!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Hiçbir donanıma ihtiyaç duymadan sadece internet üzerinden oyun oynayabileceğinizi bilmek güzel bir şey. Hem teknolojinin o konuma geldiğini görüyoruz, hemde büyük bütçeler ayırıp PC alma gerekliliğinden yavaş yavaş uzaklaşıyor muyuz acaba ? Benim fikrimce bu Geforce Now işini fazla abartmamak lazım. Malum özellikle ülkemizdeki yüksek internet fiyatlarını düşündüğümüz zaman biraz daha sıkıntı oluyor.

Dünya için her ne kadar güzel bir haber olsa da ben maalesef ilk duyduğumdan beri pek sevinemedim. Ama hayırlısı bakalım belkide ben yanılırım ve çok iyi bir hizmet olarak karşımıza çıkar zamanla. Umarım yanılıyorumdur. Geforce Now Yeni Oyunlar karşınızda!

İLGİLİ İçERİK

GeForce Nowâ daki Yeni Oyunlar

Yalan yok bu oyunlar kimin umrunda pek bir fikrim yok. Şahsen konuşmam gerekirse ben bu oyunlar arasında bir tek Vampyr‘ i takarım. Kalan hiçbir oyun AAA seviyesinde veya ona yakın olan oyunlar değiller. Sırf denemek için konulmuş olan oyunlarda olabilir bunlar pek emin değilim.

Tomb Raider I

Tomb Raider II

VampyrÂ

Assassinâs Creed Chronicles: RussiaÂ

Hotshot Racing

Rising Storm 2: Vietnam (8 15 Ekim arası Epic Games Store üzerinde ücretsiz olacak arkadaşlar!)

Starpoint Gemini Warlords

The SurvivalistsÂ
 GeForce Nowâ a Dönüş Yapan Oyunlar:

İki güzel hayatta kalma oyunu tekrardan geliyormuş Geforce Now’ a. Ne kadar oynamak istersiniz bilmiyorum ama ikiside gayet kaliteli ve güzel oyunlar!

SubnauticaÂ

Subnautica: Below ZeroÂ

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!