KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Ghostrunner Sistem Gereksinimleri

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Ghostrunner Sistem Gereksinimleri ile karşınızdayız. Ben hızlı oyunların hastası bir insanım. Böyle kaymak gibi akan ve hiç durmayan bir oynanış sunuyor olması beni benden alıyor. Ghostrunner ‘da o oyunlardan bir tanesi. Birde bu hızlı oynanışın üzerine teması da beni çok etkiliyor. Yani Cyberpunk teması. Müzikleri, tasarımları ve atmosferi ile gerçekten de beni içine doğru çıkıyor

Elektronik müziklerin hastası biri olarak bu temanın her türlü müziğini dinlemeyi seviyorum. Birde oyunun o hızlı oynanışı ile birleştiği zaman çok daha tatlı oluyor. Yalan yok itiraf edeyim beni bu oyunlara bağlayan faktör atmosfer ve müzikler. O müzikleri dinlerken böyle bir şeyler doğramak kesmek çok eğlenceli. Kurban bayramında utanmasam dinlerim öyle müzikler. Bak yine gaza geldim. Eğer anlattığım şeyler hoşunuza gidiyorsa bu oyuna bir şans vermeyi kesinlikle unutmayın. Nerede benim katanam ?

İLGİLİ İçERİK

Ghostrunner Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7, 8.1, 10 x64
    • İşlemci:Â Intel Core i5-2500K (4 * 3300) AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) or equivalent
    • Bellek:Â 8 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â GeForce GTX 1050 (2048 MB) / Radeon RX 550 (4096 MB)
    • Depolama:Â 22 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar:Â 60FPS, Low settings, 720p)

ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7, 8.1, 10 x64
    • İşlemci:Â Intel Core i7-6700K (4 * 4000) or AMD Ryzen 5 1500X (4 * 3500) or equivalent
    • Bellek:Â 8 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â GeForce GTX 970 (4096 MB) or Radeon RX 5700 (8192 MB)
    • Depolama:Â 22 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar:Â (60FPS, High settings, 1080p)

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!