KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Goat Simulator 3 Reklamı GTA 6 Sızıntısı İçerdiği İçin Take-Two’dan Telif Yedi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
2022’nin belki de en çok konuşulan konularından biri olan GTA 6’nın oynanış görüntü ve videolarının , sektörü halihazırda etkilemeye devam ediyor. Özellikle mizacı yüksek olan oyunları düşününce bu tür konular, onlar için harika malzemeler haline geliyor.

Twitter üzerinden Goat Simulator 3 hakkında yayınlanan bir reklam da görünüşe göre bu mizahı biraz fazla ileri götürmüş olacak ki GTA 6’ya dair oynanış videosunun kullanılması sebebiyle reklam, Take-Two’nun isteğiyle direkt olarak kaldırıldı.
Goat Simulator 3’ün GTA 6 sızıntılarını kullanması…

Amatörce bir hata mı yoksa başından beri planlanan bir durum mu bilinmez. Goat Simulator 3 için yayınlanan bir reklam fragmanında NPC Shaun, oyundaki rolünden ve görevlerinden bahsederken kendisinin GTA 6 sızıntı video kesitlerinden birini anlatırken de görüyoruz.Ùا٠اÙØساب اÙرسÙÙ ÙÙ Goat Simulator 3 باÙÙش٠ع٠ÙÙدÙÙ ÙضØÙ ÙاØد شخصÙات اÙÙ NPC Ù٠اÙÙعبة ÙÙد اØتÙÙ Ùذ٠اÙÙÙدÙ٠عÙ٠اØد٠اÙÙÙطات اÙÙسربة سابÙا٠ÙÙعبة GTA 6 ÙØ°ÙÙ ÙÙÙع Ù٠اÙÙزØ,ÙÙÙ Ùبد٠ا٠Rockstar Games Ù٠تØب Ùذ٠اÙÙزØØ© ÙÙد ÙاÙت باÙرد عÙÙÙا بØذ٠اÙÙÙدÙÙ— Silver | Ragnarök is here (@Silver_00700)

Twitter’da paylaşılan bu post, oyunun ve stüdyonun videodan dolayı ne tür bir çıkmazın içine girdiklerini gösteriyor olabilir. Öte yandan Rockstar’ın çatı firması Take-Two ise reklamın yayınlanmasının ardından telif hakkı kurallarının çiğnenmesinden dolayı kaldırılmasını talep etti.— Goat Simulator (@GoatSimulator)

“Bu işi almak için hem zihinsel hem de fiziksel olarak hazırlanmam gerekiyordu. Demek istediğim, oldukça sağlam şekilde bir yerlere atılıp duruyorsunuz ve iyi görünmesi gerekiyor, bu yüzden dünyanın en prestijli “ragdolling” okulunda epey zaman geçiriyorum. çok şey öğrendim ve bence oldukça iyi bir Ragdoll oldum. Bu işin dışında başka işlerim var, başka büyük oyun dünyalarında bulunuyorum – beni birkaç ay önce sızdırılan bazı görüntülerde gerçekten görebilirsiniz.”Shaun