KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

God of War’un Atreus’u, karakterin büyüyüp başrole geçmesini umuyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
God of War oyunlarında Atreus’u canlandıran Sunny Suljic, karakterin ilerde serinin merkezi haline gelmesini umduğunu ifade etti.

Atreus, God of War Ragnarok’ta biraz daha öne çıksa da yine babasının gölgesinde kaldı. Elbette Kratos serinin ve gönüllerin yıldızı ancak bir gün tahtını oğluna devredebilir. Neden olmasın?

2023 BAFTA Oyun Ödülleri’nde ‘a konuşan Suljic, konu Atreus olduğunda God of War’un keşfetmesi gereken çok fazla yol olduğunu söyledi.
god-of-war-ragnarok-kratos-ve-atreus-iliskisi.jpg

Oyuncu, God of War ekibinin Atreus’un geleceği hakkında kendisinden daha iyi bir fikre sahip olduğunu kabul ediyor. Yine de karakterin “bir erkeğe dönüştüğünü” görmeyi umuyor:

“Bence Atreus’un gidebileceği pek çok yol var ve anlatı yönleri üzerinde çalışan insanlar bu konuda benden daha iyi bir fikre sahip olacaktır. Bence Atreus’un büyüyüp bir erkeğe dönüştüğünü görmek harika olurdu. Karakterle birlikte büyüme fırsatım oldu, bu yüzden karakterde kendimi çokça görebiliyor gibi hissediyorum. Bu yüzden ikimiz de aynı anda gelişiyormuşuz gibi hissediyorum.”

Suljic, BAFTA’da Başrol Oyuncusu ödülünü kaçırsa da, ödül kazanan rol arkadaşları Christopher Judge ve Laya DeLeon Hayes’in mutluluğunu paylaştığını belirtti.

Ayrıca Kratos’u canlandıran Judge ile gerçek hayatta da bir baba-oğul bağı kurduğunu açıkladı. Üzülme BOY!! Belki bir gün seni de sahnede görürüz.

God of War Ragnarok, BAFTA Oyun Ödülleri’nde toplam 6 ödül aldı. Kazananların listesineulaşabilirsiniz.