KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Godfall Çıkış Videosu Yayınlandı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Playstation 5 ‘in çıkış oyunlarından biri olacak olan Godfall ‘un resmi çıkış videosu yayınlandı. Tamamen film gibi tasarlanmış olan sinematik oyun ile alakalı hikayesel bilgiler veriyor. Verdiği bilgilerin dışında da oyunun genel halini bizlere gösteriyor. Şu oyun ile alakalı ortaya çıkan videolar göze güzel gözüküyor ancak oyun sanki öyle olmayacak gibi geliyor bana.

İçimde bir kuşku var bu oyun ile alakalı. Looter Slasher türünde olacağı çok düşündürüyor beni. Genelde looter oyunlar çoğu oyuncu tarafından beğenilmez ancak deli gibi de oynanır. Bu oyun umarım güzel olur da looter oyunları ile alakalı fikirlerimiz değişir. Yakın dövüş olması beni ekstra çekiyor ancak oynamadan bir şey diyemiyorum. Eline PS5 geçen arkadaşlar bizlere de anlatırsa çok memnun oluruz. Zira PS5 alacak gücümüz maalesef yok.

Bilgisayar sürümünün sistem gereksinimleri de aşağıda yer alıyor. Oradan bakarak oynayıp oynayamadığınızı kontrol edersiniz. Ben oynayamıyorum maalesef. PC ‘de hala 1050 TI olduğu için uzaktan seyretmek zorunda kalacağım.
İLGİLİ İçERİK

GODFALL çIKIŞ VİDEOSU

Godfall Minimum Sistem Gereksinimleri

CPU: AMD Ryzen 5 1600 / Intel Core i5-6600
RAM: 12GB
GPU: AMD Radeon RX 580 8GB / Nvidia GeForce GTX 1060 6GB

Godfall Önerilen Sistem Gereksinimleri

CPU: AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i7-8700
RAM: 16 GB
GPU: AMD Radeon RX 5700 XT 8GB / Nvidia GeForce GTX 1080 TI 11 GB

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!