KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Gözden Kaçmış ve Güzel Oyunlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

O kadar fazla oyun piyasaya çıkıyor ki hepsini takip edebilmek mümkün değil. Bugün ise bunu biraz da olsa kendi tarafımdan azaltmak istiyorum. Bir sürü oyun oynayan bir kişi olarak değeri bilinmeyen bir çok oyun oynadım. Bugün sizlere de bu oyunlardan bazılarını anlatacağım. Ama hepsini tek seferde değil tabii ki. çünkü seri olarak bu tarz içerikler çıkarmayı planlıyorum. Ancak biraz aralıklı olacaktır.
İLGİLİ İçERİK

Gözden Kaçmış ve Güzel Oyunlar

Immortal Planet

immortal-planet-1.jpg

Souls like oyunların sürekli olarak çıkış yaptığı bir dönemde karşıma çıkmıştı Immortal Planet. Kendi has mekanikleri olduğu gibi Souls oyunları ile benzerliği yüksek seviyedeydi. Ancak farklı atmosferi ve dövüş mekaniği ile beni kendine çekmeyi başardı. Özellikle kullandığımız silahların farklı modlarının olması benim için oyunu daha eğlenceli kıldı.

Silahlarımızı bir tuşa basarak farklı bir şekle sokmak gerçekten de eğlenceli. Bir anda savaşın temposunu ve hızını değiştiriyor. Eğer gözünüzden kaçırdıysanız bakmanızda fayda var derim.

Battle Brothers

battle-brothers.jpg

Bu yazıyı yazdığım an itibari ile Youtube üzerinde seri yapıyorum bu oyunu. Sıra tabanlı savaş sistemi ve oluşturdukları paralı asker mantığı ile çok iyi bir oyun ortaya çıkarmışlar. Yolculuk yaptığınız yollarda en iyi adamlarınızı kaybedilme ihtimalinin olması gerçekten gerici bir durum. Savaşa girmeden önce acaba kazanabilecek miyim diye düşünüyorsunuz.

Bu hissiyat benim için Battle Brothers ‘ı bir adım öne taşıyor. Eğer sıra tabanlı savaş sistemi olan oyunlardan hoşlanıyorsanız kesinlikle bir kere şans vermenizi dilerim. Tavsiyemdir. Videolarımı izleyerek de görebilirsiniz oyunu. Video içintıklayın!

The Life And Suffering Of Sir Brante

life-and-suffering-of-sir-brante.jpg

Yazı tabanlı bir oyun olmasına rağmen size yaşatacaklarını yaşatabilecek pek fazla oyun yok. Hatta hiçbir oyun yok. Doğduğu andan itibaren yönettiğimiz karakterimizin hayatına verdiğimiz kararlar ile şekil aldırıyoruz. Cahilliğin ve kast sisteminin öne çıktığı bir evrende, karakterimizin yolunu biz belirliyoruz.

O cahilliği ve rezil sistemi ortadan kaldıracak olan kişi mi olacaksınız? Yoksa boynunuzu eğip ailenizin size öğrettiği geleneklerinize bağlı mı kalacaksınız? Bunlar sadece iki tane örnek. Bunun dışında yapabileceğiniz bir sürü farklı şey. Hepsini denemek için yeterli zamanınız olmayabilir.

Gözden Kaçmış ve Güzel Oyunlar bu kadardı. Bunu seri olarak yapmaya devam edeceğim. Sizce oyunlar güzel mi? Arasından beğendiğiniz var mı?

Youtube kanalını takip etmeyi ama abone olarak takip etmeyi unutmayın!