KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

GTA 6 görselinde Vice City haritasına dair bir detay keşfedildi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
GTA 6 fragmanının ardından, hayranlar oyunla ilgili her şeyi didik didik etmeye başladı. İçlerinden biri, oyunun resmi görselinde çok ince bir harita detayı keşfetti.

Reddit kullanıcısı , Rockstar’ın resmi sitesindeki GTA 6 görselinde yer alan bir kapıda, oyunun geçtiği Vice City haritasına dair gizlenmiş bir ipucu olduğunu düşünüyor.

Kullanıcı, “Lütfen bana bunu gören tek kişinin ben olmadığımı söyleyin. Sağda Vice plajı, ortada bir şehir ve etrafına dağılmış adalar.” dedi. Aslına bakılırsa pek de yanıldığı söylenemez.Here are some high-res AI upscaled versions of this portion of the Artwork — NikTek (@NikTekOfficial)

GTA 6 haritasının görseldeki bir kapıya yerleştirildiği öne sürülüyor

Söz konusu haritayı ilk bakışta bulmak oldukça zor. Hatta gözden uzak tutulmuş. Görselin sağ alt köşesindeki bir kapıya belli belirsiz yerleştirilmiş.

Hayranlar, haritanın GTA 6’da Florida eyaleti ve adalar kümesinin kurgusal versiyonu olan Leonida’nın genel bir taslağını gösterdiğini düşünüyor. Haritanın tamamı olmasa da, bir kısmı olabilir.

Görüntü, birkaç şehrin bir araya getirildiğine işaret ediyor. Eğer gerçekse, oyunun birden fazla şehre sahip olacağı söylenebilir. Yukarıdaki Twitter/X kullanıcısı işleri bir adım daha ileri taşıdı.
gta-6-vice-city-sehri-deniz-kiyisi.jpg

NikTekOfficial adlı kullanıcı, topluluğun 2022’deki GTA 6 sızıntısından elde edilen verilerle oluşturulan ve hâlâ devam eden haritalama projesiyle bir karşılaştırma yaptı.

Aslına bakılırsa böyle bir ipucu tam Rockstar’ın işi. Birebir değil ancak elde edilen haritayı andırdığı söylenebilir. Yine de kesin bir yargıya varmak zor… Kararı size bırakıyorum.

Bu arada eski bir Rockstar geliştiricisi, GTA 6’nın (ve genel olarak GTA oyunlarının) neden öncelikle konsollara geldiğini açıkladı. Detaylaraulaşabilirsiniz.