KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Haftanın Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (4 Mayıs)

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Verdiği ücretsiz oyunlar ile kütüphanelerimizi doldurmayı başaran Epic Games Store, yine 2 oyunu tamamen ücretsiz olarak karşımıza çıkarıyor. Bu hafta toplam değerleri 339 TL olan iki yapım, Epic Games Store ücretsiz oyun kategorisine ekleniyor.
Epic Games Store Ücretsiz Oyunları (4 Mayıs)

Epic Games Storeâun bu hafta verdiği ücretsiz oyunlardan birisi, mağaza fiyatı 300 TL olan oluyor. Oldukça eski bir seri olan Kao the Kangaroo, aslen PlayStation 2 dönemlerinde boy göstermişti. Günümüzde bu seri biraz unutulmuş olsa bile yenilenmiş versiyonu ve tamamen capcanlı görselliği ile karşımıza çıkmayı başarıyor. 3D platform ve bulmaca oyunu 27 Mayıs 2022 tarihinde çıkış yapmıştı. Kao the Kangaroo için açıklanan minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Win 10 veya daha yeni sürüm
İşlemci: i5 3300 3,20 GHz 4 çekirdek/4 parçacık
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 9 GB kullanılabilir alanKao the Kangaroo

Bir diğer ücretsiz oyun ise mağaza fiyatı 39 TL olan oluyor. 90’lardaki klasik yarış oyunlarından ilham alınarak tasarlanan Horizon Chase Turbo, arcade odaklı yarış severlerin bayılarak oynayacağı bir yapım. Oyun Steam mağaza sayfası üzerinde 42,99 TL üzerinden satın alınabiliyorken, bu hafta Epic Games Store ücretsiz oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Horizon Chase Turbo sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 yada daha yenisi
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz yada daha iyisi
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 yada daha iyisi
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 yada daha yenisi
İşlemci: Intel Core i5 2.5 GHz yada daha yenisi
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 8000 Series yada daha yenisi
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

epicucretsiz4mayis2023-haberatarita-01-1024x576.jpg
Horizon Chase Turbo

Oyunları kütüphaneye nasıl ekleriz?

Kao the Kangaroo oyununu ve Horizon Chase Turboâyu ücretsiz bir şekilde kütüphaneye eklemek için yapmanız gereken birkaç basit adım bulunuyor;
  • Epic Games Store sayfasına ulaşarak hesabınızla giriş yapmalısınız. Eğer yoksa oluşturmalısınız.
  • Anasayfada yer alan âÜcretsiz Oyunlarâ kategorisini bularak yapımların üzerine tıklayın.
  • Daha sonra yönlendirildiğiniz sayfada âOyunu Alâ butonuna tıklayarak işlemlere devam edin.

Hepsi bu kadar basit!