KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Haftanın Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Kojima’dan Geliyor (18 Mayıs)

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Her hafta farklı bir ücretsiz oyunla karşımıza çıkan Epic Games Store, bu hafta sürpriz bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. Hideo Kojima imzalı Death Stranding‘i kaçırmayın!
Epic Games Store ücretsiz oyunu (18 Mayıs)

Epic Games Storeâun bu hafta verdiği ücretsiz oyun, geçtiğimiz günlerde “gizemli oyun” olarak duyurulmuş ve hepimizi heyecanlandırmıştı. Hideo Kojima imzalı , bu hafta “gizemli oyun” kategorisinden sürpriz bir şekilde karşımıza çıktı. Platformun daha önceden de ücretsiz olarak verdiği bu oyunu kaçıranlar için harika bir fırsat doğmuş durumda. Zengin bir hikayeye sahip olan açık dünya oyunu Death Stranding, haftaya perşembe gününe kadar ücretsiz olarak verilecek. Hazır devam oyunu iddiaları da ortalarda dolaşıyorken bu fırsat kaçmaz diyelim. Haftanın Epic Games Store Ücretsiz Oyunu: Death Stranding

Death Stranding sistem gereksinimleri

Ücretsiz olarak kütüphaneye ekledikten sonra oyun tamamen sizde kalacak. Yani daha sonra tekrardan satın almanıza gerek kalmayacak. Epic Games Store ücretsiz oyunu olarak 25 Mayıs’a kadar kütüphaneye ekleyebileceğiniz Death Stranding sistem gereksinimleri de şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 4 GB veya AMD Radeon RX 560 4 GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 6 GB veya AMD Radeon RX 590
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

Oyunları kütüphaneye nasıl ekleriz?

Death Stranding’i ücretsiz bir şekilde kütüphaneye eklemek için yapmanız gereken birkaç basit adım bulunuyor;
  • Epic Games Store sayfasına ulaşarak hesabınızla giriş yapmalısınız. Eğer yoksa oluşturmalısınız.
  • Anasayfada yer alan âÜcretsiz Oyunlarâ kategorisini bularak yapımların üzerine tıklayın.
  • Daha sonra yönlendirildiğiniz sayfada âOyunu Alâ butonuna tıklayarak işlemlere devam edin.

Hepsi bu kadar basit!