KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Harry Potter: Quidditch Champions’ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu – Yeni Fragman Paylaşıldı!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Warner Bros Games’in yayıncılığını yaptığı bir sonraki oyunu olan Harry Potter: Quidditch Champions, oyun severleri bir kez daha Wizarding World’e davet ederken onları birçok kişinin heves ettiği sporu da deneyimlemesini sağlıyor.

kitapları ve filmlerinden ilham alan yapım, havada yapılan ve büyücüler tarafından takım halinde oynanan Quidditch sporuna odaklanıyor. Nitekim yayıncı, sabırsızlananlar için oyunla ilgili yeni detaylar paylaştı ve bir de fragman paylaştı.

Quidditch Champions; efsanevi arenalarda Kovalayıcı, Tutucu, Vurucu ve Arayıcı gibi mevkilerde oynamanıza imkan tanıyor. Karakterinizin dış görünüşünü ve kullandığı süpürgeyi özelleştirebildiğiniz bu yapımda oldukça eğleneceğinizin garantisini verebilirim. Ayrıyeten farklı süpürgeleri geliştirerek kendi stilinizi bulabilirsiniz.

İster karakterinizle tek kişilik kariyer modunda Quidditch Dünya Kupası’nda takımınızı şampiyonluğa taşıyın isterseniz çevrimiçi rekabetçi modlarında (PvP de bulunuyor!) 3 kişilik takımlarda başka oyuncularla yarışın.

Harry Potter: Quidditch Champions; 3 Eylül tarihinde PC’ye çıkış yapacak. Oyun dün itibariyle ön siparişlere de açıldı. üzerinde oyunun standart sürümü 29.99$ iken Deluxe Edition sürümü ise 39.99$ olarak belirlenmiş. Oyunu şimdiden önden sipariş edenler ise Yıldızlı Ateşoku Süpürge Görünümünü elde edebilir.
Harry Potter: Quidditch Champions Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi:Â Windows 10 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek:Â 8 GB RAM
  • Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 960, 4 GB veya AMD Radeon HD 7950, 3 GB veya Intel Arc A380, 6 GB
  • DirectX:Â Sürüm 12
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar:Â Düşük ayarlarda 1080p @ 60 FPS
Önerilen:
  • İşletim Sistemi:Â Windows 10/11 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci:Â Intel Core i5-8400 veya AMD Ryzen 5 2600X
  • Bellek:Â 8 GB RAM
  • Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 1060, 3 GB veya AMD Radeon R9 290X, 4 GB veya Intel Arc A750, 8 GB
  • DirectX:Â Sürüm 12
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar:Â Yüksek ayarlarda 1080p @ 60 FPS