KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Hideo Kojima’nın Xbox İle Bulut Tabanlı Oyun Üzerinde Çalıştığı Duyuruldu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Reaction score
4
Oyun sektörünün en saygıdeğer yönetmeni ve yapımcılarından biri olan Hideo Kojima’nın yeni bulut tabanlı oyun projesinin söylentileridevam ediyordu, ta ki bugünkü Xbox Bethesda sunumunda Hideo Kojima ve Xbox partnerliği duyurulana kadar.

Sunumda Kojima, bir süredir yapmak istediği oyunu teknik kısıtlamalar dolayısıyla yapamadığını, ancak Xbox Game Studios ile anlaşarak bu oyunun mümkün olduğunu açıkladı. Görünen o ki, Xbox’ın bulut tabanlı oyun servisinin gücü ile bu oyun için olan kısıtlamalar da ortadan kalkıyor.

Kojima’nın sözlerine göre bu oyun hiçbir oyuncunun deneyimlemediği tamamen yepyeni bir oyun olacak. Ne yazık ki oyun hakkında bunun dışında ek bir bilgi verilmedi, ancak gelecekte oyun hakkında daha fazlasını göreceğimiz sözü verildi.

“Bu tamamen yeni bir oyun, daha önce hiç kimsenin yaşamadığı veya görmediği bir oyun. Sonunda onu yaratmaya başlayabileceğim günü çok uzun süre bekledim. Microsoft’un en son bulut teknolojisi ve sektördeki trendin değişmesiyle, daha önce hiç görülmemiş bu konsepti yapmak için kendime meydan okumak artık mümkün oldu.

Biraz zaman alabilir, ancak Xbox Game Studios ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum ve gelecekte size heyecan verici haberler getirmeyi umuyorum.”Hideo Kojima, Kojima Productions’ın Kurucusu
Hideo Kojima ve Xbox Partnerliği Duyurusu