KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Hideo Kojima, Death Stranding 2 hakkında kısa bir güncelleme paylaştı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Hideo Kojima, yeni yıla özel kutlama mesajının bir parçası olarak Death Stranding 2 hakkında kısa bir güncelleme paylaştı.

Görünüşe göre, Death Stranding 2’nin henüz başlamamış seslendirme çalışmaları olduğundan, oyuna dair daha fazlasını görmek ve çıkış tarihini öğrenmek için biraz beklemememiz gerekecek.

Kojima, oyunun Otomatik Diyalog Değiştirme (ADR) çalışmasının hâlâ devam ettiğini ve ardından ekibin Japonca seslendirmeleri kaydetmeye başlayacağını açıkladı.Happy New Year, 2024 is the Year of the Dragon, so I asked Yoji and RYU to design a "Ryu (dragon) Dense (LUDENS)" for us.

This year will be another year of simultaneous production of "DS2" and "OD". DS2 still has some ADR left, and we will start recording Japanese voice overs. I⦠— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN)

Death Stranding 2 ve OD eş zamanlı olarak geliştirilecek

Hideo Kojima yayınladığı , 2024’te Death Stranding 2 ve OD’nin yanı sıra farklı alanlardaki birçok projede çalışacağını belirtti:

“Yeni Yılınız Kutlu Olsun, 2024 Ejderha Yılı, bu yüzden Yoji ve RYU’dan bizim için bir “Ryu (ejderha) Dense (LUDENS)” tasarlamalarını istedim.

Bu yıl, ‘DS2’ ve ‘OD’nin eş zamanlı geliştirildiği bir diğer yıl olacak. DS2’de hâlâ bir miktar ADR kaldı ve Japonca seslendirmeleri kaydetmeye başlayacağız. Oyun yaratmaya konsantre olmak istiyorum, dolayısıyla iş seyahatlerimi sınırlamak istiyorum ama hiçbir şey yapamıyorum çünkü OD için çekim yapmam, Avengers’la iş birliği yapmam, DS’yi bir film haline getirmem ve diğer video projeleri üzerinde çalışmam gerekiyor.

Prodüksiyonun yanı sıra sadece Anan (dergi) için değil diğer projeler için de bir yazı serisi daha eklemeyi planlıyorum. Ayrıca ihmal ettiğimiz ‘HideTube’ üzerinde deneme amaçlı özel bir program yapmayı planlıyoruz. Gelecekte ‘Hide Radio’yu da canlandırabiliriz. Yani zor bir yıl olacak ama bu Ejderha Yılının tadını çıkarmayı umuyorum. Bu yılki desteğiniz için tekrar teşekkürler.”

Death Stranding 2, The Game Awards 2022’de resmi olarak . O zamandan beri herhangi bir tanıtım gelmedi. Kojima’nın meşguliyeti durumu açıklıyor.