KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Hunharca Canavar Hakladığımız Monster Hunter World Steam’de 199,00 TL

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

MONSTER HUNTER WORLD !

2018’in efsane oyunlarından biri olan Monster Hunter World Capcom tarafından piyasaya sürülmüş bir oyun. Asyalıların yaptığı bu oyun tekrardan bize ne kadar çalışkan ve oyunların hakkını verdiklerini göstermişti .

İçeriksel olarak biz oyunculara bol çeşitlilik sunan bir yapısı olan bu oyun sayesinde Monster Hunter World’de yüzlerce saatimizi doldurabiliriz ve bunu sıkılmadan yapmış oluruz. çoğu oyun firmasının yaptığı yan görevler(yok ondan topla, yok şunu vur, şurayı aç, şunu koru) türü görevlerle oyunucunun bir zaman sonra illallah ettirmesine yol açıyor.

Bu açıdan büyük bir başarı gösteren Monster Hunter World oyuncular tarafından büyük bir ilgi görmesini sağlamıştıÂ ve bunu haketmişti zaten.

HİKAYESİ DEÄİL !

Monster Hunter World hikayesi ile değil, sandbox yapısı ve içeriğiyle ön plana çıkmıştı. Oyuncuya sunulan özgürlükler yerinde, oyuncu oyunda istediğini yapabiliyor bu da oyuncuyu sıkmıyordu. M. Hunter World tam olarak açık dünya oyunu değil ama M. Hunter World ‘u oynarken M. Hunter World ‘un açık dünya oyunundan farkı olmadığını anlayacaksınız.

İstediğiniz zaman istediğiniz bölgeye gidebildiğiniz M. Hunter World’de bölgelerin kendi içinlerinde farklı iklimlerin gözlemlenebilir olması oyuncunun içini ısıtan Monster Hunter World’ün canlılığını gösteren bir detay.

İLGİLİ İçERİK

Silah ve Mekanikleri

Monster Hunter World’ün en eğlenceli kısmı olan silah ve mekanikleri oyuncular tarafından sevilmiş ve dillendirmişken bizde bahsetmezsek olmaz. M. Hunter World’de tamı tamına 14 farklı silah tipi mevcut olması oynayış biçimini çeşitlendirmede yardımcı olan bir unsur. Devasa balta mı ? Burada.

Büyük kılıç ve kalkan mı arıyorsun ? Ee, o da burada. Diyorsan ben okçuyum bana yay verin o da var merak etme. M. Hunter World’ü oynarken hangi silahı seçeceğinize karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz. Her birinin farklı bir oynanışı ve ayrı bir zevki var.

Dövüş mekanikleri Dark Souls ,Final Fantasy ve Dragons Dogma karışımı gibi ve bu oyunların oynanışlarından tekrardan bahsetmeye gerek yok her biri kendi alanında birer yapıt.

Oyundaki combo çeşitliliği fazla ama ben combo biliyorum oyunu kolay oynarım diye düşünüyorsanız biraz yanılıyorsunuz çünkü yaratıkların zayıf noktalarını öğrenmenizde gerekiyor. Doğru zamanda hamle yapmanın da size çok yardım edeceğini söylemeden geçmeyelim.

Monster Hunter World’de yaptığımız savaşlar yarım saati bulabiliyor buna hazır olun. Korkmanıza gerek yok oynanış size o kadar keyif ve heyecan veriyor ki oyunun bitmesini istemiyorsunuz. Oyundaki vuruş hismi oldukça tatmin edici.

Bulunduğumuz atmosfer karakter ile yaptığımız savaşlarda bizi o ortamdaymış hissiyatı veriyor. Grafik bakımından fazla iyi olmayan M. Hunter World bu açığını oynanışında verdiği zevk ve atmosfer ile kapatıyor.

Oyunun şarkıları ve sesleri atmosferi yaşamamızda bize yardımcı oluyor müzikleri eğlenceli ve insanı sıkmıyor. Silah sesleri hissiyatını dibine kadar yaşatıyor. Seslendirmeler yerinde. Anime izleyicileri tarafından bolca ilgi gören Japonca seslendirmede mevcut.

Monster Hunter World saatlerinizi gömebileceğiniz sizi sıkmayacak oynanışı, detaylı içeriği ve co-op imkanı tanıyan M. Hunter World 2018’e damga vuran bir oyundu. Eğer RPG bir oyun istiyorsanız Monster Hunter World 199 TL fiyatı ile Steam’de sizi .