KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Iceborne Durmak Bilmeden Güncelleniyor!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Daha öncesinden de Monster Hunter World: Iceborne ‘un aldığı güncellemeler ile ilgili bir içerik yazmıştık. Ancak oyun o kadar hızlı şekilde gelişiyor ki bir tane daha yazmamız gerekti. Hakikaten şu oyunu takdir ediyorum. Aslında yapımcılarını takdir ediyorum.

CAPCOM son zamanlarda öyle çılgın işler yapıyor ki oyun dünyasının yeniden kalbine oturmuş durumda. Monster Hunter World bir yana Resident Evil remakeleri ile beraber bütün fan kitlelerini mutlu edecek ve oyuncuları oyuna boğacak hamleler yapıyorlar. Cidden çok sağlam şekilde oyun piyasasının içine atladılar. Neyse konumuza dönelim! Konumuz Monster Hunter World: Iceborne!

İLGİLİ İçERİK

Nedir Bu Güncelleme ?

Major bir güncelleme olacak ve Mayıs ayında oyuncuların karşısına çıkacak. Diğer güncellemede gelen ve yine o güncellemeden bahsettiğimiz içeriğimizde adı geçen bir kaç canavar vardı. Raging Brachydios ve Furious Rajang bu güncelleme ile oyuna eklenecek. Tabii ki bu yaratıklarla beraber yeni silahlar, yeni zırhlar da oyuna eklenecek.

Hepsinin yanında bir de oyuna yeni bir canavar eklenecek. Görselliği benim çok hoşuma gitti. Oldukça ürkütücü ve görkemli duruyor. Bir çeşit ejder olduğunu düşünüyorum. Yaratığımızın adı Alatreon. Tabii ki bu yaratığında pullarından tutun artık üstünden çıkacak her şeye kadar silah ve zırh yapılabilecek. Kendi içlerinde bile geliştirilebilen bu eşyalar ile beraber oyunun süresi güzel boyutlarda uzayacak gibi.

Iceborne DLC olmasına rağmen ders diye okutulması gereken bir tutum ile genişletiliyor. Belli başlı firmaların bu davranıştan örnek alması gerekli kesinlikle. Adamsın CAPCOM!

Detaylı oyun videoları ve incelemeler içinYoutube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!