KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Immortals: Fenyx Rising İnceleme Puanları

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Gods & Monsters ism ile ilk karşımıza çıktığı zaman beni çok heyecanlandırmıştı. Ubisofttan farklı bir şeyler göreceğim için çok ümitlenmiştim. Yeni bir şeyler deneyeceklerini düşünerek yeni bir haber duymak için bekliyordum. Uzun bir süre hiç sesleri çıkmadı ve o sürenin ardından farklı bir isim ile yeni bir oyun tanıtılıyor zannettim. Immortals: Fenyx Rising ismi ile çıkan bu yeni oyunun aslında Gods & Monster olduğunu öğrendiğim zaman moralim bozuldu.

Ubisoft yeni bir şeyler denemek yerine zaten hazırda olan bir formülü alıp kendi kostümünü giydiriyordu. Bu beni oldukça rahatsız eden bir durum oldu zira Ubisoft bu tarz umut vadeden projeleri böyle sırf tutsun ve para kazandırsın diye çöp ediyor. Buna da aynısını yaptı diye düşünüyorum. Gördüğüm hiçbir şey beni mutlu edemedi. Oyuna baktıkça Ubisoft ‘un Zelda çakması bir oyun yapmaya çalıştığını gördüm.

Bu yüzden oyuna karşı oldukça negatifim. Ki puanlara bakınca da genel olarak eleştirmenlerin de ortalama bulduğu bir oyun gibi gözüküyor. Şans vermeyi düşünüyordum ancak fikrim maalesef ki değişti. Immortals: Fenyx Rising İnceleme Puanları beni mutlu etmedi. Oyunu oynamak için içimde umut uyandırmadı. Aşağıdan da puanları görebilirsiniz dostlar. Sizler şans verecek misiniz ?
İLGİLİ İçERİK

Immortals: Fenyx Rising İnceleme Puanları

Metacritic: 78 /100
Gamespot : 70 / 100
IGN : 70 / 100
Push Square : 70 / 100
EGM : 60 / 100
Guardian : 60 / 100
VGC : 40 / 100

Game Informer : 90 / 100
Eurogamer İtalya : 90 / 100
Shacknews : 80 / 100
Game Rant : 80 / 100
VG247 : 80 / 100
Trusted Reviews : 80 / 100
Dualshockers : 75 / 100

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!