KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Indiana Jones and the Great Circle’ın çıkış tarihi belli oldu: PS5 sürümü onaylandı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
MachineGames ve Bethesda Softworks, Gamescom 2024 Açılış Gecesi Canlı Yayını’nda, Indiana Jones ve Great Circle’ın çıkış tarihini açıkladı.

Indiana Jones and the Great Circle, Xbox Series X|S ve PC için 9 Aralık 2024’te çıkacak. Oyunun PS5 sürümü de yoğun söylentilerin ardından resmi olarak onaylandı.

Aksiyon macera oyunu, İlkbahar 2025’te PS5 için piyasaya sürülecek. Net bir tarih verilmese de Mart ve Haziran ayları arasında PlayStation oyuncularıyla buluşacak.

Yeni oynanış fragmanı, Xbox’ın Indiana Jones oyunundan göz alıcı manzaraların yanı sıra dövüş mekaniklerine, keşif ve bulmaca sahnelerine kısa kısa bakışlar sunuyor.

Oyunda Indiana Jones’u seslendiren Troy Baker (The Last of Us, Uncharted 4, Death Stranding) yeni fragmanda karakterle olan bağını şu sözlerle anlattı:

“Ben de dahil olmak üzere birçok insanın örnek aldığı bir karakteri canlandırmak mahçup edici. çocukken Indiana Jones’u sinemada ilk kez görmek benim için dönüm noktasıydı. Bunca yıl sonra şapkayı takanın ben olacağımı asla tahmin edemezdim ama işte buradayım. Bu bir rüyanın gerçekleşmesiydi. Kendim için yaşamayı bekleyemediğim bir rüya.”
indiana-jones-oyunu-misir-colleri.jpg

Birinci şahıs aksiyon macera oyunu, Wolfenstein serisinin arkasındaki MachineGames tarafından geliştiriliyor. İlk olarak 2021 yılında kısa bir teaser fragmanıyla .

Indiana Jones’un yeni oyun uyarlaması, Raiders of the Lost Ark ile Indiana Jones and Last Crusade filmleri arasında geçiyor. Indy ve yeni arkadaşı Gina, Himalayalar ve Mısır’ın Büyük Piramitleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanına gidecek.

Indiana Jones and the Great Circle fragmanını nasıl buldunuz? Sizce Uncharted gibi ilgi gören bir Xbox oyunu görebilir miyiz? Yorumlarda buluşalım.