KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Infinity Ward, COD: Modern Warfare 2’nin Farm 18 Haritasını Gösteren Yeni Bir Video Paylaştı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
call-of-duty-modern-warfare-2-1.jpg

Activision’ın Infinity Ward stüdyosu tarafından geliştirilen ve 2019 yılı çıkış yapan Modern Warfare’in devam oyunu olacak Modern Warfare 2, 28 Ekim’de oyun severlerle buluşacak. İlk duyurusu geçtiğimiz mayıs ayında yapılan oyun için geçen bu zaman zarfında haliyle yeni bilgiler de paylaşılıyor.

Şimdi ise oyunun Farm 18 haritası hakkında bilgilendirme videosu geldi. Modern Warfare 2’nin bu yeni haritası, terk edilmiş ve etrafı sanayi alanlarıyla çevrelenmiş bir gizli askeri eğitim tesis olacak.

Infinity Ward’ın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan bu tanıtım videosunda geliştiriciler, harita ve oyun hakkında şunları söylüyor:

Farm 18’in fikrinin çıkma sebebi shoothouse facility adlı haritayı sevmemizdi, sevdiğimiz içinde gizli eğitim tesisi yaptık. Oyunculara haritanın ortasından eğitim tesisinden ilerlersiniz yaşadığınız aksiyon farklı tesisi çevreleyen sanayi alanında devam ederseniz de yaşadığınız aksiyon bambaşka olacak, bu size bağlı.Geoff Smith (çevrimiçi Harita Tasarlama Yönetmeni)

âEğer köşelere yoğun raddede yeşillikler ve çalılar koysaydık insanlara saklanması için çok alan vermiş olurduk, Eğer az koysaydık da, terk edilmişliği anlatamazdık â Ashley Thundercliffe (Kıdemli Tasarımcı)Welcome to Farm 18. Location: [classified]. Shoothouse optional.— Infinity Ward (@InfinityWard)

Geliştiriciler ayrıca, haritanın orta alandaki eğitim tesisinden gidildiği zaman dar, sıkışık ve hızlı bir oyuna, kenarlardan gidildiği zaman ise daha açık ve daha uzun mesafeli çatışmalara sahne olacağını söylüyorlar.

Kısacası, COD: Modern Warfare 2 geliştiricileri 2 haritayı 1 haritaya sığdıracak. Son olarak sosyal medyadaki tepkilere bakarak, Farm 18’in çoğu oyun severler tarafından olumlu karşılandığını da belirtelim. Geçtiğimiz günlerde de yeni , o da oyuncular tarafından beğenilmişti.