KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

InnerSpace Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Epic Games çok uzun süredir bir sürü bedava oyun veriyor. Yeri geliyor küçük küçük oyunlar oluyor. Yeri geliyor Batman falan veriyor yani üh! Ama işini yapıyor. Şu zamana kadar sadece ben 30 dan fazla bedava oyuna sahip oldum. Cidden güzel hizmet ben onaylıyorum bu hareketi. Bunların arasına bir yenisi daha ekleniyor. InnerSpace adındaki bu şirin grafikli oyun ücretsiz oluyor!

Kolsuz Oyuncu ile daha detaylı için sitemizi takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

InnerSpace Nasıl Bir Oyun ?

Journey ve Abzu oyunları gibi oyunun amacı ilerlemek ve atmosferin tadına bakmak. Ufak tefek bulmacalar çözerek çıktığınız yolcuğun tadına varmak. Normal oyunların verdiği deneyimler dışında benzersiz deneyim sunuyor bu tarz oyunlar.

Zaten iki oyununda oynanmasında ki en büyük sebepte bu. Diğer oyunların veremediği hissiyatları vermesi ve farklı bir deneyim yaşatması. Oyuncular olarak arada böyle oyunlarda dinlenmek keyifli oluyor gerçekten! Bir iki süren bu tarz oyunlar genel oyunların hızlı tarzlarını geride bırakıp bizi rahatlatıyor.

Hemen Şimdi Alın! 27 Şubatta Ücretsiz!

Epic Games verdiği oyunları 2 hafta boyunca ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. 2 haftanın sonunda oyunlar tekrardan ücretli versiyonlarına dönüyor. Kaçırmadan alın en azından kütüphanenizde bulunsun. Olur da bir gün canınız sıkılırsa belki oynamak istersiniz. Haydi iyi oyunlar dostlar! InnerSpace ‘e Epic Games üzerinden oyuna ulaşmak için buraya tıklayın!