KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Insomniac’ın şu anda Marvel’s Wolverine için tanıtım planı yok

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Marvel’s Wolverine, Insomniac Games’in en çok beklenen oyunlarından biri. Ancak stüdyo şu anda herhangi bir tanıtım planı olmadığını açıkladı.

PS5’e özel oyun neredeyse üç yıl önce PlayStation Showcase’de . O zamandan beri tanıtım gelmese de geçen Aralık ayında oynanış görüntüleri, konsept görselleri, karakterleri, hikayesi ve daha fazlası .

Insomniac, Wolverine hakkında güncelleme isteyen bir takipçisine , “Doğru zamanda haberleri paylaşacağız ve doğru zaman şimdi değil.” paylaşımını yaptı.We'll share news when the time is right, and the right time isn't now.— Insomniac Games (@insomniacgames)

Stüdyo daha önce siber kaynaklanan sızıntıların stüdyoya duygusal olarak zarar vermesine rağmen oyunun geliştirme süreci üzerindesöylemişti.

Saldırının arkasındaki Rhysida adlı hacker grubu, çaldığı 1.67 TB boyutundaki 1.3 milyondan fazla dosyadan çeşitli bilgiler paylaşmıştı. Hatta stüdyonunda ortaya çıkmıştı.

Sızıntılara göre Marvel’s Wolverine, 2026 yılına hedefleniyor. Öncesinde bir Venom oyunu gelebilir. Ayrıca Projeler arasında Spider-Man 3, X-Men oyunu, bir sonraki Ratchet & Clank oyunu ve yeni bir IP de var.
spider-man-the-great-web-cok-oyunculu-venom.jpg

Marvel’s Spider-Man 2’nin kıdemli anlatı yönetmeni Jon Paquette, oyunun lansman dönemindegöre bir Venom oyunu gelebileceğini söyleyerek .

Öte yandan stüdyonun bir zamanlar GTA Online tarzı çok oyunculu bir oyun olan Spider-Man: The Great Web üzerinde çalıştığı ancak projenin iptal edildiği de .

Sony’nin yakındayapması bekleniyor. Ancak Insomniac’a bakılırsa, Marvel’s Wolverine etkinlikte yer almayacak. Gelişmeleri takip edeceğiz.