KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

It Takes Two Puanları Açıklandı 2021 En Yüksek Puanları

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

2021 yılı oyunlar açısından daha yeni başlamışken yeni çıkan bir oyun harika puanlar ile gözlerimizi kamaştırdı. Coop odaklı bir oyun olan It Takes Two beklentilerin çok daha üzerinde çıkarak inanılmaz bir yükseliş yaptı. Ben zaten bekliyordum bir anda böyle fırlamasını.

A Way Out ‘dan sonra yeniden bir Coop oyunun yayıncılığını yapan Electronic Arts işin bu kısmını çözmüş gibi duruyor. Bir sürü multiplayer oyunun yanında böyle bir oyunun yayıncılığını yaparak oyuncularına kendilerine çekmeyi başarıyorlar. Ama iyi de yapıyorlar çünkü sektörün bu tarz oyunlara ihtiyacı var. Mesele coop değil, mesele oyunların özgün olması ve oyunculara keyifli vakitler geçirtmesi.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın!
It Takes Two Puanları

Coop olarak arkadaşlarınız ile inanılmaz bir maceraya çıkacağınız bu oyunun puanları gerçekten yüksek. 2021 yılı içerisinde çok yüksek ihtimal ile oyun ödüllerinde yılın oyunu olmaya aday olacaktır. Yılın oyunu olmasa da birden fazla ödül alacağından ben şimdiden eminim. Ama tabii belli olmaz.

Oyunu ister Steam ‘den isterseniz de Origins üzerinden satın alabilirsiniz. İki yerden de satın aldığınız zaman arkadaşınız ile oynama şansınız olacak. Steam ‘de Remote Play Together özelliği ile oynayabilirsiniz. Oyunun puanlarını aşağıda görebilirsiniz.
It Takes Two Puanları
  • Metacritic: 90/100
  • Game Revolution: 9.5/10
  • GameInformer: 9.25/10
  • IGN: 9/10
  • God is a Geek: 10/10
  • GamesRadar UK: 5/5
  • Game Rant: 5/5
  • Gamespot: 9/10
  • VentureBeat: 5/5
  • VG24/7: 5/5

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!