KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Karanlık Atmosferi İle Ön Plana Çıkan Witchfire İle Tanışın

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Tuhaf silahların ve tüyler ürpertici cadıların yer aldığı bir atmosfere sahip olan Witchfire, Painkiller ve The Vanishing of Ethen Carter’ın yaratıcılarının yeni eseri konumunda.
Witchfire nasıl bir oyun?

Karanlık ve fantastik bir dünyayı ayaklarımızın altına seren Witchfire, Souls-like ve Rogue-lite gibi türlerin karışımından oluşuyor. Birinci şahıs kamera açısıyla birlikte oldukça kaotik bir atmosfere ev sahipliği yapan bu oyun, cadılara karşı verilen ölümcül savaşta Kilise’nin gönüllüleri birer cadı avcısına dönüştürmesini konu ediniyor.

Ana karakterimizin amacı ise, korkusuyla nam salmış bir cadının sonunu getirmek. Bu yolda cadının hayalet askerleriyle karşılaşıyor ve bir diğer yandan savaşın seyrini değiştirecek önemli ve antik bir eseri ele geçirmeye çalışıyor. Witchfire İle Tanışın

PC sistem gereksinimleri

Oyun PC tarafında ‘a özel olarak piyasaya sürüldü. Oynayabilmek için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-6600K CPU 3.50GHz (4 çekirdek)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 Ti

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-8400 CPU 2.80GHz (6 çekirdek)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB