KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Korku Oyunu Othercide Çıkış tarihi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Korku oyunları benim biraz uzak olduğum oyun türlerindendir. Korkuyorum ne yapabilirim? Bu oyunu sabırsızlıkla beklemesem de dayanabildiğim yere kadar biraz oynamak istiyorum. İşte yeni gelecek olan Korku oyunu Othercide çıkış tarihi biraz belli.

Lightbulb Crew tarafından geliştirilen Korku oyunu Othercide, Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak. PC için yayınlanacak olan oyun Steam’den alabileceksiniz. Ayrıca oyun Playstation 4 ve Xbox One içinde çıkacak.
İLGİLİ İçERİK

Othercide çıkış Tarihi

othercide-korku.jpg

Korku dediysek yalnızca o kadar değil. Oyun aksiyon ve tabanlı oyun olarak da görebilirsiniz. Vahşetin, karanlığın ve kanın hakim olduğu bir ortamda olacaksınız. Gerilim, heyecan hiç bitmeden artacak bakalım ne kadar dayanabileceksiniz?

Başka boyuttan gelen yaratıklar ile savaşacaksınız. Bu zorlu zamanlarda karanlık temanın hakim olduğu bir dünyada olacaksınız. Senaryosu ile bir yandan intikam duygusu duyarken diğer bir yandan üzüntü içinde olacaksınız. Sevdiklerinizi kurtaramayacak ve kaybetmek zorunda kalacaksınız.

Oyun önümüzdeki 2020’nin Yaz ayında çıkacak. Yapımcılar önceden erken erişime sokmadan direkt çıkış yapmasını istemişlerdi. Fakat şimdilerde yapımcı firma, oyunu kapalı beta yapacak ve yaklaşık 1000 kişi deneyimleye bilecek.

Oyunun tanıtım yazısına göre, tarzı için sıra tabanlı strateji oyunu diyebiliriz. Düşman hareketlerini tahmin etme, iyi planlanmış ve düşünülmüş taktikler yaratmaya çalışmak gerekiyor. O kadar iyi düşünmelisiniz ki tehlikeyi önceden sezmeli ve ona göre hareketlerinizi planlamanız gerekiyor.

Kararlarınız ile oyunun şeklini değiştirebilecek. Sonsuza kadar bazı şeyleri kaybedebilirsiniz. Dedik ya iyi düşünmeniz gerekiyor diye. Oyunun tanıtım videosunu ilk izlediğimiz de atmosferine hayran kaldık. Elbet de temasının korku yönü olması sizi ürkütebilir. Ancak oyunun strateji ve aksiyon kısmı sizi korkudan alıp, heyecana sürükleyecek gibi duruyor.Umuyoruz tahminlerimiz doğru çıkar ve oyunu deneyimlerken keyif alabiliriz. Bizim fikrimiz oyun gayet güzel olacak doğrultusunda.

Eğer deneyimleme fırsatına sahip olursanız unutmayın, yapmanız gereken en önemli şey yaşamak, ne olursa olsun hayatta kal. Kısacası oyun önümüzdeki yaz Steam de ve Playstation, Xbox mağazalarında olacak.