KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Korsan Temalı Oyunlar | Barbaros Hayreddin

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Korsan teması günümüz oyunlarında çok sık rastlamadığımız bir tema. Vahşi batı oyunlarında olduğu gibi aslında çok açık bir ucu var denilebilir. Pek fazla şirket bu tema için oyunlar yapmayı pek tercih etmiyor gibi gözüküyor. Ama yinede elimizde güzel bir kaç oyun var. Korsan Temalı Oyunlar a bir bakalım.
İLGİLİ İçERİK

5 Numara SID MEIER’S PIRATES

sid-meiers-pirates.jpg

Civilization serisi ile biliniyor olmasına rağmen böyle bir oyunu da var Sid Meier’s serisinin. Ve çok kaliteli bir korsancılık oyunu kesinlikle. Sadece çıktığı döneme göre değil bugün bile bir çok korsancılık oyunu arayan oyuncuyu çok kolay bir şekilde kendisine çekebilecektir.
4 Numara SEA OF THIEVES

sea-of-thieves-1.jpg

Son zamanların en tepede olan korsancılık oyunu diyebiliriz. RARE’ in geliştirdiği oyun düzenli olarak aldığı güncelleştirmeler ve yeni etkinlikler ile sürekli diri tutulmaya çalışılıyor. Özellikle son zamanlarda ekledikleri oynanışa etki eden güncelleştirmeler ile beraber tekrardan heyecan yaratmış durumda.

İLGİLİ İçERİK

3 Numara BLACKWAKE

blackwake.jpg

Indie bir oyun olmasına rağmen Twitch yayıncıları sayesinde etrafına bolca oyuncu toplamayı başardı. Herhalde piyasada bu adamların girdiği işe girmeye cesaret eden bir tek RARE vardı. Ki RARE’ in arkasında Microsoft var. Bu adamlar kendi başlarına böyle bir oyun çıkarmayı başardılar kutluyorum gerçekten. Benim gördüğüm en detaylı korsancılık oyunu herhalde Blackwake’ tir.
2 Numara RISEN 2

risen2.jpg

İlk oyunun korsancılık ile hiçbir alakası olmamasına rağmen 2. oyun korsancılık teması ile karşımıza çıktı. Oyunun belirli bir kısmı karada geçiyor evet ama denizlerde de yer alıyoruz. Korsancılık RPG si oynamak isterseniz net tercihlerinizden biri olabilir kesinlikle.
1 Numara ASSASSIN’S CREED BLACK FLAG

assassins-creed-black-flag.jpg

AC serisinin özünden uzaklaşmaya başladığı ilk oyun olabilir Black Flag. Suçlamıyorum kesinlikle çünkü güzel bir uzaklaşma bu. Benim oynanış açısından en sevdiğim AC oyunu kesinlikle Black Flag dir. Gemi ile açık denizlerde hakimiyet sürmek, o gemiyi geliştirip Karayiplerin tek hakimi olmak oldukça eğlenceli ve havalı.

Korsan Temalı Oyunlar listemiz buraya kadardı. Aralarında bir tanesini ilk defa gördüyseniz ne mutlu bize!

Youtube kanalını takip etmeyin unutmayın arkadaşlar!