KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Kozmik korku oyunu Quantum Error tamamlandı: Çıkış tarihi yakında duyurulacak

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Teamkill Media’nın kozmik korku oyunu Quantum Error artık geliştirme sürecini tamamladı. Ancak bilin bakalım ne eksik?

Evet, başlıkta da gördüğünüz gibi oyunun çıkış tarihi hâlâ belli değil. Normalde bu aşamaya gelen oyunların ne zaman geleceği çoktan duyurulmuş olur.

Geliştirici Twitter hesabından verdiği bir yanıtta çıkış tarihi duyurusunun ve ona eşlik eden fragmanın yakında yayınlanacağını belirtti…Soon we will have a release trailer that will give a massive preview into what the game is ð— QUANTUM ERROR (@Quantum_Error)

Quantum Error, PS5 daha piyasaya sürülmeden önce duyurulan ilk oyunlardan biriydi. Ancak pandemi süreci oyunun uzun süre gecikmesine neden oldu.

Unreal Engine 5’te geliştirilen oyunun PS4 sürümü . Teamkill Media, deneyimin PS4’te beklentilerin altında kaldığını ve kaliteden çok taviz vermek zorunda kalacaklarını öne sürdü.

Stüdyoya göre varlıkların, aydınlatmanın ve çok daha fazlasının çok fazla düşürülmesi ve değiştirilmesi gerekiyordu. Ayrıca bellek farkı ve yavaş disk hızı da olumsuz faktörler arasındaydı.

Buna karşılık PC sürümü yolda. Ancak çıkış tarihi verilmeden oyunun tamamlandığının açıklanması ilginç ve sebebi PC’nin kartlar arasına girmesi olabilir.
quantum-error-ps4-surumu-iptal-edildi.jpg

Quantum Error üç yılı aşkın süredir bekleniyor

Quantum Error, PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak. Oyuncular Mart 2020’den bu yana bekliyor ve umuyoruz ki heves kıran bekleyiş en kısa zamanda son bulur…

Korku macerasında, bilinmeyen bir varlık tarafından saldırıya uğrayan Monad Kuantum Araştırma Tesisi’ne gönderilen itfaiyeci Yüzbaşı Jacob Thomas olarak oynayacağız.

Göreviniz yanan kompleksten mümkün olduğu kadar çok hayat kurtarmak ve dışarı çıkmak. Ancak kurtarma görevi olarak başlayan görev hızla karanlığa gömülecek.

Merak edenler, geçtiğimiz haftalarda paylaşılan oynanış görüntüleriniizleyebilirler. Gelişmeleri takip edeceğiz.