KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Kuş Uçuşu 3.Sezondan İlk Tanıtım Paylaşıldı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu ünvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Platform gün geçtikçe yeni yerli yapımlar duyurmaya devam ediyor. Ancak, Kuş Uçuşu gibi yeni sezonu gelecek yapımlarda bulunuyor.

Prodüksiyonu Ay Yapım tarafından yürütülendizisinin yeni sezon çalışmaları uzun zamandır devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda çekimleri tamamlanan ve kurgu aşamasına başlanan üçüncü sezondan en sonunda ilk tanıtım fragmanı hayranların beğenisine sunuldu ve dizinin üçüncü sezonun yayın tarihi de resmen duyuruldu.

Ayrıca Netflix ve Ay Yapım, oldukça iyi izlenme sayılarına ulaşan dizinin üçüncü sezonu ayrıca final sezonu olarak izleyici karşısına çıkacak.
Kuş Uçuşu 2.Sezon İçin Paylaşılan İlk Tanıtım Fragmanı

Platformun uzun zaman önce devam sezonlarının geleceğini duyurduğu yapımın üçüncü ve final sezonu, 11 Nisan tarihinde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak.