KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Life is Strange 2 Ücretsiz Oldu! | Zaman Büken Ergen

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
DONTNOD tarafından geliştirilen ödüllü ilk oyunun ardından gelen ikinci oyun pek fazla tutulmadı. Bunun en büyük sebebi ilk oyunda yarattıkları evren hikayesini genişletmek yerine küçültmeleridir diye düşünüyorum. Zaman durdurma, zaman bükme gibi insanlar içinde merak uyandıran detaylar oyun için hoş detaylardı diyebilirim.

Şimdi ise DOTNOD Life is Strange 2′ yi PlayStation Store, Xbox Store ve Steam mağazalarında ücretsiz hale getirdi. Oyunun birinci bölümünü PlayStation Store için , Xbox Store için , Steam mağazası için de sayfaya giderek oyunu kütüphanenize sınırsız süre ile ekleyerek oyunun tadını çıkartabilirsiniz.

İLGİLİ İçERİK

Life is Strange 2 Ücretsiz!

Normalde oyunun fiyatı 23,99 TL ama sadece ilk bölümü. İlk bölümü ile bile bence yeterince pahalı. çünkü eğer tüm bölümleri ile beraber oyuna sahip olmak istiyorsanız çok daha fazla büyük bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bana göre bu tarz bir oyun için fazlası ile yüksek bir fiyat ancak oyunu seven insanların bir kısmı bu fiyatları hiç sorun etmiyor. Oyun PlayStation Store‘da 203,00 TL, Xbox Store‘da 240,00 TL, Steam mağazasında ise 95,96 TL fiyat ile tüm bölümleri ile beraber satışa sunulmuş durumda.

Hikayesel olarak sundukları her ne kadar bazı oyuncuları etkileyen türden olsa da ben bu oyunu hiçbir zaman yeterli bulmadım. Ne ilk oyunu ne de bu oyunu. Oyunun sevenlerini yeterince kızdırdıysak biz kaçalım artık!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!