KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Logitech İle Kontrol Edildiği İddia Edilen Denizaltı Olayı Sonrası Oyun Kolunun Yorumlarına Troller Dadandı!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Yaklaşık 2 gündür tüm sosyal medyayı kasıp kavuran Titan denizaltısı hakkında artık kesin bulgulara ulaşılmış durumda. , Titanik batıklarının yakınlarında enkaz halinde bulunurken, Logitech oyun kumandası ile kontrol edildiği iddiası sonrasında ürüne yapılan yorumlar da aldı başını gitti!
Denizaltının Logitech oyun kumandası ile kontrol edildiği iddia edilmişti!

OceanGate Expeditions şirketinin Titanik enkazına düzenlediği “Lüks” seyahat sonrasında sosyal medyanın diline düşen Titan denizaltısı hakkında yeni bulgular var. Yaklaşık 2 gündür kaybolan denizaltının yerini tespit etmeye çalışan yetkililer ve sahil güvenlik ekipleri, katastrofik bir şekilde patlayan ve batan denizaltındaki kişilerin yaşamını yitirdiğini aktardı. Titan denizaltısı.

2 gün önce patlak veren olayda denizaltının kaybolduğu ve yaklaşık olarak 40 saatlik bir oksijen desteğinin kaldığı açıklanmıştı. Bu süreç zarfında çalışmalar devam ederken asla izi bulunamayan Titan denizaltısının hakkında sosyal medyada birçok teori ortaya atılmıştı. Kimi kullanıcı Titanik gemisinin lanetini öne sürmüş, kimisi ise dev bir deniz canavarı tarafından batırıldığını iddia etmişti. Ancak en gerçekçi iddiaya göre denizaltını kontrol eden Logitech oyun kumandasının çalışmayı bıraktığını ve bu yüzden aracın karanlık sularda kaybolduğunu okumuştuk. Tabii bu iddia sonrası Logitech oyun kumandasının ürün inceleme kısımlarına ilginç yorumlar yapılmaya başlandı bile.

2010 yılında piyasaya sürülen Logitech G F710 Kablosuz oyun kumandası, günümüzde halen daha satılmaya devam ediyor. Özellikle PC oyuncularının bir numaralı tercihlerinden birisi olan bu kontrolcü, şimdilerde değişik incelemelerle başa çıkmaya çalışıyor. Amazon’un yurt dışı sitesinde satışa sunulan bu oyun kumandasının altındaki yorumlar yine yabancı sosyal medya mecralarında çokça konuşulmaya başlandı. İşte birkaç örnek;En iyi şekilde video oyunları için kullanılır, mini denizaltılar için değilBunu dalgıç uygulamalarında kullanıyorum ve şu ana kadar güvenilir olduğu kanıtlandı! Denizaltıyı kontrol etmek için geliştiricilerden oluşan büyük ölçekli bir ekibe ihtiyacımız olacağını düşündük ancak bu denetleyici, Windows 10 tabanlı denetim sistemlerimizle kullanıma hazır olarak çalışıyor. Tek sorun, kulpların 16 saatlik dalışlar sırasında sinir bozucu olabilen tuhaf mat bir his vermesidir, ancak bluetooth bağlı kaldığı sürece hepimiz 13.000 fit aşağıda güvende ve mutluyuzSadece aşağı iniyor, yukarı tuşu çalışmıyorKuzeye yaptığımız yolculukta, dalgıç aracımıza soğuk ve karanlık derinliklerde rehberlik etmesi için aldık. Bu şeyin bağlantısı sürekli kopuyor ve şu anda ona ihtiyacımız var çünkü hava rezervlerimiz düşük. Halihazırda bir değişim/iade düzenledim ve fırsat bulduğumda kargo aracılığıyla geri postalamayı planlıyorum.Bu denetleyiciyi denizaltımı kontrol etmek için kullandım fakat alıcının bağlantısını kaybetmesi yüzünden tüm mürettebatımızı kaybettiğimiz için işimi mahvetti. Şimdi aileler tarafından dava ediliyorum ve maddi olarak mahvoldum. Kimsenin bu ürünü almasını önermem.

Amazon satış sitesinin bu duruma nasıl bir karşılık vereceği ise henüz bilinmiyor.