KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Lord of the Rings Gollum ‘dan Yeni Video!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Gizlilik türünü Orta Dünya teması ile birleştirmeyi amaçlayan Gollum oyunundan yeni bir video karşımıza çıktı. Bu video ile beraber oyunun oyun içi görüntülerini çok az da olsa görme şansımız oldu. Gollum karakteri ile çizgisel olmayan bir maceraya atılacağız.

Oyunun çıkış tarihi 2021 yılından 2022 yılına ertelenmişti. Bununla beraber oyunun çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi hala elimizde yok. Ancak bu video ile beraber oyunda karakterimiz olacak olan Gollum ‘u nasıl kontrol edeceğimize dair ufak ipuçları elimize geçti.

Oyun haberleri ve daha fazlası içintıklayın!
Lord of the Rings Gollum

Daedalic Entertainment ‘ın yaptığı oyun tamamen gizlilik üzerine kurulu olacak. Bunun için ne tarz yeni mekanikler ürettiklerini şuan için bilmiyoruz. Ancak kendini büyük varlıklara karşı savunamayacak olan Gollum, belli ki bize tamamen gizli bir oynanış sunacak.

Video ‘nun içerisinde tırmanma mekaniklerini de görüyoruz. çizgisel bir oyun olmadığı için rotalarımızı kendimiz belirleyeceğiz. Yukarı aşağı doğru da hareket edebilmemiz haliyle gerekliydi ve onlar da zaten oyuna bunu koymuşlar. Başka herhangi bir mekanik göremedik ancak olması planlanan daha bir çok şey var. Ben şahsen merak ile bekliyorum.

Gizlilik türü ile Gollum isminin birleşimi bile hala bana enteresan geliyor. çıktığı zaman bir şans vermeyi planlıyorum. Sizde kesinlikle bir şans vermelisiniz. Lord of the Rings Gollum Türkçe çıkacak onu da ekleyelim!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!