KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Lords of the Fallen’ın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu ve Oynanış Fragmanında Yeni Detaylara Yer Verildi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
FromSoftware, yapmış olduğu soulslike türündeki başarılı oyunlara Armored Core 6: Fires of Rubicon ile mola vermesinin ardından türün hayranlarının tekrardan heyecanlanacağı yeni detaylar paylaştı.

Hexworks ve CI Games’in geliştirmekte olduğu Lords of the Fallen’dan paylaşılan 18 dakikalık oynanış videosu oyunu bekleyen hayranlarına umut verdi.
Savaş Mekanikleri Ve Co-op Oynanış Hakkında Neler Gösterildi?

da çoğu karanlık fantezi oyununda karşılaştığımız yarı açık bir dünyaya sahip ve bu mekanlar birbirine farklı yerler aracılığıyla bağlanmış durumdadır. Bu mekanik sayesinde oyuncular iki dünya arasında geçişler yaparak oyunda bulunan Axiom aleminin bir diğer karşılığı olan Umbral alemini de keşfedebilecekler.

Örneğin olur da Axiom’da ölürseniz öldüğünüz konumun Umbral alemindeki karşılığı olan mekanda yeniden doğacaksınız. İsterseniz Axiom’a geri de dönebilirsiniz ancak bunu yapmak o kadar da kolay olmayacak.

Silahlarınızla yaptığınız normal saldırıların yanında kombolara oldukça önem veren geliştiriciler, aynı anda en fazla dört adet büyü veya menzil odaklı yetenek taşımaya olanak tanımanın yanı sıra oyunda genel olarak hızlı bir savaş üzerine çalışmışlar.

Öte yandan oyunun co-op olarak oynanabileceği de doğrulandı. Vestige olarak bahsedilen dinlenme noktalarında oyuncular, arkadaşlarıyla veya rastgele farklı insanlarla ekip olabilecekler. Ekibinizi oluşturduktan sonra ise birisi oturumu sonlandırana dek istediğiniz kadar birlikte oynayabileceksiniz. Bunun yanında oyuncular bazı bölgelerde bulunan nadir kaynaklarla kendi dinlenme noktalarını yapabilecekler.
Lords of the Fallen’ın sistem gereksinimleri neler?

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci: Intel i5-8400 veya AMD Ryzen 5 2600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 590 veya 6 GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 720p Düşük Kalite ayarı, SSD önerilir, HDD desteklenir.
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci: Intel i7-8700 veya AMD Ryzen 5 3600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2080 veya AMD Radeon RX 6700 veya 8 GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: 1080p Yüksek Kalite ayarı, SSD gereklidir.

Lords of the Fallen; 13 Ekim’de PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.