KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Mad Max yönetmeni, seriye oyun yapabilecek en iyi ismin Hideo Kojima olduğunu düşünüyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Mad Max filmlerinin yönetmeni George Miller, seriye yönelik yeni bir oyunun en iyi Hideo Kojima gibi biri tarafından yapılabileceğini öne sürdü.

Avustralyalı film yapımcısına, Kojima’nın da katıldığı Furiosa: A Mad Max Saga filminin tanıtım etkinliği sırasında potansiyel yeni bir oyun hakkında sorular soruldu.

tarafından paylaşılan bir röportaj videosunda, Miller’in Kojima’yı övdüğü ve Avalanche Studios’un 2015 yapımı oyununun o kadar da iyi olmadığını belirttiği görülüyor.George Miller revealed he wantsto make a Mad Max game𤯠— GAMINGbible (@gamingbible)

Just Cause serisiyle tanınan stüdyo tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon oyunu, eleştirmenlerden karışık yorumlar alsa da oyunseverler tarafından olumlu karşılanmıştı.

Miller, “Eğer o [Kojima] bu işi üstlenseydi… Kafasında o kadar çok harika şey var ki ona asla sormazdım. Ama eğer bunu üstlenecek öyle böyle biri olsaydı, çünkü ben bunu yapamazdım.” dedi.This is complete nonsense and just shows complete arrogance. They did everything they could to make this a complete linear game after having signed up with a developer of open-world games. I'm sure Hideo Kojima would make an awesome Mad Max game, but it would be a completely⦠— Christofer Sundberg ð§¨ð¦âï¸ (@CHSundberg)

Mad Max geliştiricisi Avalanche Studios’un kurucusundan tepki geldi

Yapımcının yorumları, Avalanche Studios kurucusu Christofer Sundberg’in tepkisini çekti. 2019 yılında stüdyodan ayrılan Sundberg, açık dünya oyunlarında uzman olmalarına rağmen kendilerinden doğrusal bir oyun yapılmasının istendiğini öne sürdü.

Sundberg, “Bu tamamen saçmalık ve tam bir kibir göstergesi. Bir açık dünya oyun geliştiricisiyle anlaştıktan sonra bunu tamamen doğrusal bir oyun haline getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Hideo Kojima’nın harika bir Mad Max oyunu yapabileceğine eminim ama tamamen farklı bir deneyim olurdu.” dedi.

Furiosa: A Mad Max Saga dün itibarıyla sinemalarda gösterime girdi. Genç Furiosa’nın savaş lordu Dementus liderliğindeki bir grup haydut tarafından kaçırılmasını konu alan filmin başrollerinde Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth ve Tom Burke var.

Sizce Kojima, Mad Max’in oyun uyarlaması için uygun bir isim olur muydu? Nasıl bir türle karşımıza çıkardı? Yorumlarda buluşalım.