KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Max Payne 1 ve 2 remake tek pakette çıkacak

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Remedy Entertainment, Max Payne 1 ve 2’nin remake sürümleri üzerinde çalışıyor. Stüdyo, iki oyunu tek seferde çıkarmayı planlıyor.

Max Payne, uzun zaman sonra yenilenerek PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Stüdyo, serinin efsane oyunlarını tek bir sürümde geri getirecek.

Remedy, ilk iki oyunun ardından zorlu bir süreçten geçti ve Max Payne markasını 2002 yılında 34 milyon dolara Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two Interactive’e sattı.

Aradan geçen yılların ardından şirketler, remake sürümleri için anlaşma imzaladı. Geliştiriciyi yeniden iş başında görmek güzel.
max-payne-2-remake-rockstar-remedy.jpg

Max Payne 1 ve 2’nin geri dönüşü çok büyük bir proje

Remedy’nin yaratıcı yönetmeni Sam Lake, Max Payne ve 2’nin merakla beklenen remake sürümlerine daha fazla ışık tuttu.

‘ye konuşan Lake, oyunları geri getirmenin önemli bir girişim olacağını öne sürerek, “Eski oyunlar da olsalar, onları modern standartlara getirip tek bir çatı altında birleştirmeyi düşündüğünüzde bunun çok büyük bir proje olduğunu görebilmeniz açısından önemli bir girişim.” dedi.

İlk oyundaki Max rolünü tekrar oynayıp oynamayacağı sorulduğunda Lake, “Yorum yok! Bu kadarı fazla.” cevabını verdi. Bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum!
remedy-max-payne-1-ve-2-remake-iyi-ilerliyor.jpg

Kendisini tekrar aynı rolde görmemiz zor olabilir ancak en azından oyuna nostaljik bir grafik modu gelse fena olmazdı. Yönetmenin ikonik yüzü olmadan aynı hissiyatı alabilir miyiz dersiniz?

Max Payne’in , Control ve Quantum Break’te kullanılan Northlight motoruyla geliştiriliyor. Orijinallerin sil baştan ele alınması beklentileri artırıyor.

Oyunların çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak stüdyoya göre geliştirme süreci iyi ilerledi. Gelecek haber ve duyuruları takip edeceğiz.