KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Medieval Dynasty | Kendi Köyünüzü Kurmak İster Misiniz ?

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Son zamanlarda yavaş yavaş popüler olmaya başlayan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ben ilk çıktığı gün oynayıp deneyim ettim. Oyun gerçekten belirli bir oyuncu kitlesini hayallerinde kurduğu oyunlardan kesinlikle. Özellikle benim!

Kendi köyümüzü ellerimiz ile inşa edip herkese sorumluluk vermek iyi hissettiriyor. Bugüne kadar bu tarz oyunların hepsi strateji oyunu olarak karşımıza çıktığı. Bugün ise bir FPS Hayatta kalma oyunu ile karşı karşıyayız.

İLGİLİ İçERİK

MEDIEVAL DYNASTY

FPS bakış açısından oynadığımız oyundaki amacımız kendi köyümüzü yapmak. Tek tek evleri inşa edip, gerekli depolama alanlarını yapıp, etraftaki insanları ikna edip köye çağırmamız gerekiyor. Bunları yaparken ihtiyacımız olan malzemeleri doğadan topluyoruz. Baltamız ile gidip odunları kesiyoruz ve doğruyoruz. Gerekirse diğer köy ahalileri için görev yapıp saygınlığımızı arttırıyoruz.

Böylelikle diğer insanların köyümüze gelmesi için bir sebep ortaya çıkartmış oluyoruz. Hem hizmet var, hemde insanların “Delikanlı çocuk” dediği bir isim var ortada. Kim gelmek istemez böyle bir köye. çiftliğinizi mevsimlere göre kuruyorsunuz. Baharda ektiğiniz bir sebzeyi veya meyveyi yazın topluyorsunuz. Sonbaharda ektiğiniz tahıl ürünlerini bir sonraki baharda avuçlarınız içine alıyorsunuz.

Eğer çiftliğinizi yapmakta geç kaldıysanız dert etmeyin, ormanlık alanlara girip avlanmayı bekleyen hayvanları avlayın ve etlerini köylülerinize dağıtın. Bunların hepsinin en güzel yanı, bütün bu saydıklarımı köylülerinize iş olarak verebiliyorsunuz. Örneğin avcılık yapmak istemiyorsanız, bir avcı kulübesi yapıp köylülerinize ava gitmelerini söyleyebilirsiniz.

medieval-dynasty-oynanis.jpg

Yıllar geçtikçe yaşınızda ilerleyecek. Oyunun adındaki Dynasty muhabbeti burada devreye giriyor. Bizim esas amacımız şanı büyük bir hanedan kurmak. Bunun için evlenip çocuk sahibi olmanız ve çocuğu güzel bir şekilde yetiştirmeniz gerekiyor. Sizden sonra köye o muhtar olacağı için işleri yapmasını bilsin.

Bu tarz özelliklere ve dahasına sahip olan geleceğini parlak gördüğüm bir oyun. Eğer böyle bir oyun arıyorsanız kaçırmayın zira ben asla kaçırmam. Steam üzerinde 89 TL‘ ye satılıyor ancak şuan indirim ile beraber 71 TL olarak satışta. Eğer oynamak isterseniz satın alıp yapımcılara destek olabilirsiniz. Her gün yeni bir güncelleme ve hata düzeltme ile oyunu canlı tutuyorlar haberiniz olsun! Medieval Dynasty gözünüzden kaçmasın derim.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!