KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Medieval Dynasty Sistem Gereksinimleri

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Hep bir oyun içerisinde kendi köyümü kurmak istemişimdir. Ama böyle strateji oyunlarında falan değil. Baya böyle FPS yada TPS türünde bir oyunda kurmak istedim. Köyümü kurmak için yerimi kendim seçeceğim, odunları ellerim ile keseceğim ve köyümdeki evleri kendim inşa edeceğim bir oyun.

Bu tarz bir oyunu hep oynamak istedim. Önce bir iki ev inşa edeyim sonra köylüler gelsin hep beraber bir şeyler yapalım. Köyü geliştirelim. Ben muhtar olayım onlara emir vereyim yapmaları gerekeni söyleyeyim. Diğer köyler aramdaki ilişkiye dikkat edeyim. İşte bu oyun söylediğim her şeyi bana veriyor. Hatta ileri ki zamanlarda fazlasını da verecek.

Şuan erken erişimde olduğu için bazı özellikler oyunda maalesef yok. Ancak zamanla gelişip o özellikleri de bünyesine ekleyecek. O zaman hayallerimdeki oyuna dönüşecek. Şuan Steam’ de fiyatı 89 TL. Erken erişim bir oyun için bence pahalı ancak tam sürüme çıktığı zaman 200 TL bile verebilirim. Tutun beni! Size de Medieval Dynasty Sistem Gereksinimleri bırakıyorum buraya. Oynayın abi bu oyunu!

[ilgili id=”7379″]

Medieval Dynasty Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7, 8, 10
    • İşlemci:Â 3 GHz Quad Core Processor
    • Bellek:Â 8 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â DirectX 11 compatible GPU, 4GB dedicated VRAM (GeForce GTX 970 / Radeon RX 480)
    • DirectX:Â Sürüm 11
    • Ağ:Â Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama:Â 10 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar:Â Disk space will change

ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi:Â Windows 10
    • İşlemci:Â 4 GHz Quad Core Processor
    • Bellek:Â 16 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â DirectX 11 compatible GPU, 6GB dedicated VRAM (GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580)
    • DirectX:Â Sürüm 11
    • Ağ:Â Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama:Â 10 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar:Â Disk space will change

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!