KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Minecraft Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Merakla beklenen Minecraft tanıtım fragmanı, bugün itibarıyla yayınlandı. Bizleri nasıl bir filmin beklediğini görebilmek mümkün oluyor. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.İlginizi çekebilir:Â

2010 yılında düğmeye basılan beyaz perde uyarlamasının, 2023 yılı itibarıyla geri dönüş yaptıktan sonra, bu yılın Nisan ayı içerisinde çekimleri tamamlanmıştı. Vizyon tarihi 4 Nisan 2025 olarak belirlenmiş olan Minecraft, pek çok oyun sever tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Önümüzde halen yedi aylık bir süre var iken, bugün itibarıyla ilk fragmanı da yayınlandı.
Minecraft Tanıtım Fragmanı

Yönetmenliği Jared Hess tarafından yapılan Minecraft filminde, Jack Black, Jason Momoa, Emma Myers, Danielle Brooks, Sebastian Eugene Hansen ve Jennifer Coolidge gibi isimler eşlik ediyor.

Fragmanda görebileceğiniz üzere, markanın renkli dünyasını ve kahramanlarımızın yaptıkları geçiş sonrasında karşılaştıkları manzara karşısında verdikleri tepkileri de görebiliyoruz. Fragmanda ayrıca “Burada hayal edebileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz.” şeklinde bir slogan da geçiyor. Ancak bunun, anlatılacak olan hikayeye ilişkin bir fikir verebildiğini söylemek zor, ki herhangi bir hikaye sunmayan oyuna nasıl bir hikayenin yazıldığı da merak konusu olmaya devam ediyor. Hiç şüphe yok ki kafalardaki bu soru işareti, sonradan yayınlanacak olan fragmanlar ile cevabını bulacaktır.