KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

MisteRNOOB Hafta Sonu Klasiği Bölüm 52 — Değerlendirmek İsteyebileceğiniz 5 İndirimli PC Oyunu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Yoğun bir iş veya okul haftasından sonra iple çektiğimiz hafta sonuna nihayet ulaştık. Sabrınızın mükafatını bulabileceğiniz bu günlerde, kütüphanenizden oyun seçmekte zorlanıyorsanız belki de kütüphaneyi genişletme vakti gelmiştir.

Bir MisteRNOOB Hafta Sonu Klasiği ile karşınızda bu hafta sonu oynayabileceğiniz 5 adet indirimli PC oyunu.
Hafta Sonunu Değerlendirebileceğiniz Oyunlar:

1- Doom Eternal

First Person Shooter denince akla gelen serinin son oyunu Doom Eternal, şüphesiz bu türün en iyi işlerinden biri. Cehennem ordularının dizlerinin bağını çözdüren yegane kişi olarak dünyayı kurtarmak Slayer’ın elinde.

Aksiyonun ve vahşetin sınır tanımadığı yapımın Steam fiyatı %80 indirimle 4.79$ tutarında.

Doom Eternal sayfasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 64-Bit Windows 10 İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz veya AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz İşlemci: Intel Core i7-6700K veya AMD Ryzen 7 1800X
Bellek: 8 GB RAM Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) veya AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB) Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), NVIDIA GeForce 970 (4GB), AMD RX 480 (8GB)
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
2- My Dream Setup

My Dream Setup, hafta sonunu daha sakin geçirmek isteyenlerin kalemi bir oyun olarak öne çıkıyor. İsmine karşın yalnızca Setup değil bilhassa odayı da tasarlamamızı mümkün kılan yapımda; mobilyalar, bilgisayarlar ve aksesuarları, posterler, resimler, bitkiler ve daha pek çok iç detay bulunuyor.

Henüz dört gün önce Steam’e çıkan oyun, %30 indirimle $2.51’lık fiyat etiketine sahip.

Türkçe arayüze de sahip My Dream Setup’ın sayfasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 8,10 veya 11 İşletim Sistemi: Windows 8,10 veya 11
İşlemci: Dual Core 2.5 GHz İşlemci: Dual Core 3.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
3- For The King

Kralımız çok yaşa! Demeyi isterdik ancak bilinmeyen bir saldırgan kralımızın ayağını kaydırmış, hakkı rahmetine kavuşturmuş.Ortalığın yangın kıyamet olduğu kaos zamanlarında kraliçenin yardımına cesur kahramanlarımızın yetişmesiyle macera başlıyor.

Fahrul isimli diyarın farklı alanlarında vereceğimiz mücadele özünde, sıra tabanlı savaş sistemini rogue like elementleriyle buluşturan bir yapıya sahip. Stratejilerinizi teste tabi tutacak yapım, oynanış noktasında sunduğu çeşitlilikle de iddialı.

Steam’de de bulunan For The King’in Epic Games Store fiyatı, Steam ile kıyaslandığında bedava sayılır desek yanlış olmaz. Steam fiyatı indirimsiz bir şekilde 10.49$ dolar olurken Epic Games Store’da sadece 8 TL ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz.

For The King’insayfasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64 İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64
İşlemci: Intel Core2 Duo E4300 (2 * 1800) / AMD Athlon Dual Core 4450e (2 * 2300) İşlemci: Intel Core i5-4570T (2* 2900) / AMD FX-6100 (6 * 3300)
Ekran Kartı: GeForce 8800 GTX (768 MB) / Intel HD 4600 / Radeon HD 3850 (512 MB) Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti (2048 MB) / Radeon HD 7850 (2048 MB)
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
4- Storyteller

Storyteller adı üstünde hikayeyi bizim oluşturduğumuz bir oyun. Karikatür temelli tasarımıyla karakterlerinden tutun olay örgüsüne bizlerin hayal gücüne bırakılan kitap, çok tatlı animasyonlara da sahip. Her konu için verilen ögeleri deneme yanılma yoluyla kullanıp farklı şekilde sonuca ulaşmak da oldukça kolay.

Point & Click bulmaca oyununun fiyatı, %34 indirimle 5.47$. Storyteller’ın sayfasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 10 İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core2 Duo E6750 | AMD Athlon 64 X2 6400+ İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD Phenom II X4 965
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 520, 1 GB | AMD Radeon HD 7470, 1 GB Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
5- Little Orpheus

İsminin hakkını veren Little Orpheus, ödüllü sanat tasarımı ve ilginç hikayesiyle öne çıkıyor. Yoldaş Ivan Ivanovich’in uzaya değil tam aksine Dünya’nın çekirdeğine uzanan macerası; kayıp medeniyetleri, denizaltı krallıklarını, tarih öncesi ormanları ve dahasını içeriyor.

Side Scrolling yapısında macera türündeki yapım, platform ve hafif bulmaca unsurlarına da sahip. Little Orpheus, bu hafta sonu boyunca Steam’de %75 indirimle $1.49 fiyatından satışa sunuluyor.

Yoldaş Ivan Ivanovich’in başına gelenleri merak ettiyseniz Little Orpheus’un sayfasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit) İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570K İşlemci: AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570K
Bellek: 8 GB RAM Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB VRAM, Radeon 7870 / GeForce GTX 660 Ekran Kartı: 2 GB VRAM, Radeon 7870 / GeForce GTX 660
Bonus ð

Beğeninize sunmuş olduğumuz 5 oyun hoşunuza gitmediyse son bir oyunumuz daha var. Hem de cebinizi yakmayacak cinsten. Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition hafta sonu boyunca ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak.Bloody Ties isimli DLC’yi de içeren pakete hafta sonu boyunca erişim sağlayabilirsiniz.

Hafta sonu bitiminde oyunu yeniden oynamak için satın almanız gerekecek ve dilerseniz aynı kayıt dosyasından da devam edebileceksiniz. Oyunun güncel fiyatı da 7 Mart’a değin %50 indirimle 19.99$ olarak sunuluyor.

Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition‘ın sayfasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 İşletim Sistemi: Windows® 10
İşlemci: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X İşlemci:Intel i5-8600K / AMD Ryzen 5 3600X
Bellek: 8 GB RAM Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 560 (4GB VRAM) Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB veya AMD RX Vega 56 8GB
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Bir MisteRNOOB Hafta Sonu Klasiğinin daha sonuna geldik. Eğer bu hafta sonu birden fazla oyun oynamayı dileyenlerdenseniz Xbox Game Pass kütüphanesinden öneriler verdiğimiz bakmak isteyebilirsiniz. Önümüzdeki hafta sonuna dek oyunla kalın.