KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

MisteRNOOB Hafta Sonu Klasiği Bölüm 54 — Değerlendirmek İsteyebileceğiniz 6 İndirimli PC Oyunu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Yoğun bir iş veya okul haftasından sonra iple çektiğimiz hafta sonuna nihayet ulaştık. Sabrınızın mükafatını bulabileceğiniz bu günlerde, kütüphanenizden oyun seçmekte zorlanıyorsanız belki de kütüphaneyi genişletme vakti gelmiştir.

Bir MisteRNOOB Hafta Sonu Klasiği ile karşınızda bu hafta sonu oynayabileceğiniz 6 adet indirimli PC oyunu.
MisteRNOOB Hafta Sonu Klasiği Bölüm 54

1. The Surge

Hafta sonu listemize The Surge ile başlayalım. Yapım, barındırdığı souls-like elementleri ve oturaklı mekanikleriyle göze çarpıyor. Epic Games Store’da devam eden indirim dönemi boyunca da oldukça mâkul bir fiyata alınabilir durumda.

Fiyat: 90 TL yerine %87 indirimle 11.70TL

Epic Games Store Sayfası:

Sistem Gereksinimleri
Minimum Önerilen
İşletim Sistemi *:Â Windows 7/8/10 (64-bit) İşletim Sistemi *:Â Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci:Â AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz) İşlemci:Â AMD FX-8370 (4,0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3,6 GHz)
Bellek:Â 8 GB RAM Bellek:Â 16 GB RAM
Ekran Kartı:Â 1 GB, AMD Radeon R7 360 / NVIDIA GeForce GTX 560 Ti Ekran Kartı:Â 4 GB, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX:Â Sürüm 11 DirectX:Â Sürüm 11
Ağ:Â Genişbant İnternet bağlantısı Ağ:Â Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama:Â 15 GB kullanılabilir alan Depolama:Â 15 GB kullanılabilir alan

2-Just Cause 4 Reloaded

Kafa dağıtmalık aksiyon oyunu arayanlar için güzel bir alternatif olan Just Cause 4, Steam’e nazaran çok daha uygun bir fiyata Epic Games Store üzerinden alınabilir durumda.

Fiyat: 69 TL yerine %85 indirimle 10.85TL

Sistem Gereksinimleri
Minimum Önerilen
İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit) İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit)
İşlemci:Â Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz ya da daha iyisi İşlemci:Â Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz | AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz ya da eşdeğer bir işlemci
Bellek:Â 8 GB RAM Bellek:Â 16 GB RAM
Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB VRAM) | AMD R9 270 (2GB VRAM) Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 1070 (6GB VRAM) | AMD Vega 56 (6GB VRAM)
DirectX:Â Sürüm 11 DirectX:Â Sürüm 11
Depolama:Â 59 GB kullanılabilir alan Depolama:Â 59 GB kullanılabilir alan

3-Creepy Tale

2D bir atmosferik korku-gerilim oyunu olarak dikkat çeken Creepy Tale, ayrıca düşük sistem gereksinimleriyle de PC dostu bir oyun olarak göze çarpıyor.

Fiyat: 38TL yerine %70 indirimle 11.40TL

4-Hob

Görsel anlatıma dayalı hikaye tarzıyla ve garip dünyasının barındırdıklarıyla öne çıkan bir bağımsız macera oyunu olan Hob, merak edeni için çok uygun bir fiyata satılıyor.

Fiyat: 31TL yerine %80 indirimle 6.20TL

Sistem Gereksinimleri
Minimum
İşletim Sistemi:Â Windows 7 SP1 / 8.1 / 10
İşlemci:Â i3 Sandy Bridge Dual Core
Bellek:Â 4 GB RAM
Ekran Kartı:Â 2GB of VRAM; NVIDIA GeForce GTX 500 Series / AMD Radeon HD 7000 Series
DirectX:Â Sürüm 11
Depolama:Â 5 GB kullanılabilir alan

5-Lifeless Planet: Premier Edition

Uzak bir gezegende yaşam arayışında olan astronotumuzun, gezegende bir Rus kasabasına rastlamasının ardından yaşanan olaylar yapımda konu alınıyor.

Fiyat: 31TL yerine %80 indirimle 6.20TL

Epic Games Store:

Sistem Gereksinimleri
Minimum Önerilen
İşletim Sistemi:Â Windows 8 ya da 10 İşletim Sistemi:Â Windows 8 ya da 10
İşlemci:Â Core 2 Duo ya da AMD marka eşdeğer bir işlemci İşlemci:Â Intel Core i3 ya da daha hızlısı
Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GT 430 Ekran Kartı:Â NVIDIA Geforce GT 640
DirectX:Â Sürüm 9.0c DirectX:Â Sürüm 10
Depolama:Â 900 MB kullanılabilir alan Depolama:Â 900 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı:Â DX9.0c uyumlu bir kart Ses Kartı:Â DX9.0c uyumlu bir kart

6-Little Inferno

Üzerine kafa yorulması gereken hikayesiyle ve bulmacalarıyla öne çıkan bağımsız bir yapım olan Little Inferno, düşük sistem gereksinimleri sayesinde PC dostu bir oyun olarak göze çarpıyor.

Fiyat: 19TL yerine %66 indirimle 6.46TL

Epic Games Store:

Bir MisteRNOOB Hafta Sonu Klasiğinin daha sonuna geldik. Eğer bu hafta sonu birden fazla oyun oynamayı dileyenlerdenseniz ve liste sizi tatmin etmediyse, Xbox Game Pass servisine eklenecek mart ayı da hafta sonu bir bakabilirsiniz.