KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Modern Warfare ve Warzone Dosya Boyutu Küçülüyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
İki oyunun da en çok şikayet edilen sorunu dosya boyutlarıydı. Özellikle ben Warzone ‘un dosya boyutunu ilk duyduğum zaman içerisinde yolculuk içeren bir argo kelime kullandım. Gerçekten iki oyunun da dosya boyutu çok büyüktü.

Ancak yeni gelecek olan Season 2 Reloaded güncellemesi ile beraber iki oyunun da dosya boyutları küçültülecek. Dosyanın boyutlarının küçülme oranı platformlara göre değişiklik gösterecek. Bu habere en çok biz sevineceğiz diye düşünüyorum. Zira internet şartlarımız pekte üst düzey değil.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın!
Modern Warfare ve Warzone Dosya Boyutu Küçülüyor

Her platformada farklı şekillerde oyunların dosya boyutu düşecek. Güncelleme geldiği zaman şaşırmayın. çünkü dosya küçülüyor diyor olmamıza rağmen güncellemenin boyutu büyük olacak. Ancak güncellemeden sonra oyunun boyutu tamamen küçülecek. 52GB, Xbox konsollarında 57,8 GB, PC’de 52,4 GB (yalnızca Warzone) / 133,6 GB (Modern Warfare ve Warzone) şeklinde olacak.

Aşağı taraftan tam olarak hangi platformda dosya boyutlarının ne kadar olacağını görebilirsiniz. Ani bir düşüş olduğu için herkes şaşırmış olsa da ben iyi oldu diye düşünüyorum. Şaşırmak yerine oyunu hızlıdan indirmeye bırakmak zaman kazandıracaktır. Warzone Dosya Boyutu küçülme durumu aşağıda.
  • PlayStation 5 – 10,9 GB (Sadece Warzone) / 30,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)
  • PlayStation 4 – 10,9 GB (Sadece Warzone) / 30,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)
  • Xbox Series X / Xbox Series S – 14,2 GB (Sadece Warzone) / 33,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)
  • Xbox One – 14,2 GB (Sadece Warzone) / 33,6 GB (Modern Warfare ve Warzone
  • PC: 11,8 GB (Sadece Warzone) / 30,6 GB (Modern Warfare ve Warzone)

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!