KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Monster Notebook’ta “Okulda Yeni Dönem, Yeni Fırsat” Kampanyası Başladı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Ataritaâdaki bu içerik, bir marka iş birliği sonucunda hazırlanmıştır ve reklam içermektedir. Okurlarımıza karşı daima şeffafız.

Monster Notebook yeni eğitim-öğretim sezonunun başlamasıyla birlikte “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” adındaki yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde oyuncular, çeşitli hediyeler, indirimler ve fırsatlardan faydalanabilecekler. Seçili Abra, Tulpar, Huma, Semruk ve Markut modellerinde yapılan alışverişlerde kampanya fırsatlarından yararlanabilmek için 30 Eylül’e kadar vaktiniz olacak. Öğrenciler düşünülerek başlatılan bu kampanya, beraberinde birçok fırsatı da getiriyor. Gelin detaylara birlikte göz atalım!
Monster Notebook’un “Okulda Yeni Dönem, Yeni Fırsat” kampanyası başladı

Seçili Abra, Tulpar, Huma, Semruk ve Markut modellerinin öne çıktığı yeni kampanya, birçok fırsatı beraberinde getiriyor. Belli ürünlerde 7.500⺒ye varan indirimler ve Kuveyt Türk sahiplerine özel peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı dikkat çekiyor. Aynı zamanda yapılan alışverişlerde Monster sırt çantası, 1 aylık Xbox Game Pass aboneliği gibi çeşitli hediyeler de verilecek. Tabii ki kampanya, yalnızca laptopları kapsamıyor.
Monster.jpg
Monster Notebook Okula Dönüş Kampanyası Başladı!

mağazalarından veya web sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerli olan bu kampanya, seçili ürünleri kapsıyor. Katılım için ise son tarihin 30 Eylül olduğunu tekrar hatırlatalım. Yeni kampanya sayesinde öğrenciler, hem yenilikçi teknolojiler ile eğitim hayatlarını destekleyebilecek hem de eğlenceli vakit geçirmek için ürünlerden faydalanabilecekler.

“Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası yalnızca laptop ürünlerde değil, çeşitli oyuncu aksesuarlarında da geçerli. Kampanya kapsamında oyun ve günlük kullanıma uygun fareler, klavyeler, kulaklık ve monitörler de indirimli fiyattan ve çeşitli hediyelerle birlikte satılıyor. Yeni eğitim-öğretim döneminin başlaması vesilesiyle gerçekleşen bu kampanya, oyunculara da ciddi fırsatlar sunuyor.

Ayrıca Monster Notebook ürünlerinde ömür boyu ücretsiz bakım garantisi de sunuluyor. Anlaşmalı kargo şirketleri vasıtasıyla ürünlerinizi Monster Notebook’a gönderebilir ve ücretsiz şekilde bakımlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Monster Notebook “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası 30 Eylül 2024 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan hem mağazalardan yapılan alışverişlerde, hem de web sitesi üzerinde yapılan alışverişlerde faydalanılabilecek. Kapsam dahilindeki ürünleriüzerinden inceleyebilir ve daha fazla detayı öğrenebilirsiniz.