KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge Şiddetli!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Yıllardır süre gelen bir seri olduğunu biliyorsunuz hepiniz. Mortal Kombat denince biliyorum hepimizin kafasında ufak tefek şeyler canlanıyor. Vurdulu kırdılı tüm dövüş oyunlarına farklı bir bakış açısı kattı Mortal Kombat. Kafa koparma, uzuv koparma, kalp sökme, ikiye bölme gibi çeşitli sevimli öldürme yöntemleri ile zevkli dakikalar yaşattı bize. 9. oyun ile beraber NetherRealm Studios‘ un eline geçen seri ivmesini tamamen yukarıya kaydırdı. Tek başına hikaye görmek isteyen oyunculara sundukları ve 3 oyundur devam ettirdikleri story mode ise zaten sağlam olan ismi yukarıya taşıdı!

olarak oyun haberleri kadar sinema, teknoloji ve benzeri sektörlerden haberler aktarmaya çalışıyoruz. İşin içine oyunlar ve bilgisayarlar karışınca da tadından yenmiyor doğrusu. Bu haberimizde öyle bir haber. Mortal Kombat serisinin bir animasyon filmi geliyor!
Mortal Kombat – Şiddet Arkadaşlar Şiddet!

Geçtiğimiz günlerde Ed Boon, animasyon filminin son derece şiddet içerikli olacağını söyledi. Oldukça şiddetli olması da yaş sınırı durumunu ortaya çıkartıyor. Ed Boon, da buna çok güzel bir açıklama yapıyor. Joker filminin, Killing Joke animasyonunun ve Mortal Kombat animasyonunun ortak yönlerinin ne olduğunu Twitter da takipçilerine soruyor ve o mesajının altına filmin afişi olduğunu düşündüğümüz görseli koyuyor. Filmin, içinde olduğumuz senenin sonlarına doğru çıkacağını düşünüyoruz. Kesin olmamak ile beraber kasım aralık diyorum ben. Ama belli de olmaz. Son zamanlarda her şey erteleniyor malum.(!) Artık şu ertelenmeler can sıkıcı olmaya başladı. Cyberpunk oynarız diyordum ama oda gitti. Neyse, daha iyi oyunlar ile karşılaşmak dileği ile. İyi oyunlar dostlar!