KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

NBA 2K20 Steam’de İndirimde!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
NBA 2K20 kısa süreliğine Steam’de indirimde. Visual Concepts tarafından geliştirmiştir. Oyun, Ulusal Basketbol Birliği (NBA) temellidir. 2K Sports tarafından yayınlanan bir Basketbol oyunudur.

NBA 2K20, 6 eylük 2019‘da Yayınlandı. Oyun bir çok platforma çıktı. Bunlar; Microsoft Windows, Nintendo, Playstation 4, Xbox one ve Stadia platformlarıdır. Tek oyunculu ve çok oyunculu bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyun, basketbol severler için güzel indirime girdi.

NBA 2K20 Steam’de İndirimde

NBA 2K20, serisine ait önceki oyunlar gibi Ulusal Basketbol Birliği (NBA) kısmını gerçekçi bir şekilde göstermek için çaba harcamış. Gayet güzel oyun olan bu oyun, basketbol severler için bulunmaz derece de güzel bir oyun. Bizim deneyimlerimize baktığımız zaman önceki oyuna kıyasla üstüne daha çok şey koyduklarını görebiliyoruz.

Oyun, NBA kurallarına uygun bir şekilde tasarlanmış. Oyun içerisinde oynayabileceğiniz çeşitli modlar bulunuyor. Güncel kadrolara sahip olan oyun içerisinde, 2015-2016 Cleveland Cavaliers gibi altı takım daha bulunuyor. Geçmiş dönemdeki kadroyu ve basketbolcuları da göstermek isteyen oyun içerisinde, 1995-1996 Chicago Bulls ve 1985-1986 Boston Celtics gibi geçmiş dönemlere ait takımları da barındırıyor.

Tam anlamıyla bir basketbol oyunu diyebiliriz. Sonuna kadar bu eğlenceyi size veriyor ve bu deneyimi çok güzel hissettiriyor. Ben bir basketbol hayranı olmadığıma rağmen, oynarken çok keyif aldım ve başından saatlerce kalkamadım. Kesinlikle oynarken eğleneceğinize eminiz.

Şuan Steam üzerinde %67 İndirim ile 249 TL yerine 82,17 TL ‘ye sahip olabilirsiniz. Son gün 20 Şubat 2020 olduğunu unutmayın ve kaçırmayın. Aşağıya Steam linkini bırakıyoruz.hakkında içeriklerimizi takip etmeyi unutmayın.