KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

NBA 2K21 Oyununun Kapağı Belli Oldu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P

Birden çok kategoride oyunun bulunan ve bu oyunlar sayesinde epeyce ünlenmiş olan oyun yapımcısı 2K, bugün yapmış olduğu açıklama ile birlikte üç kapak yıldızından ilki olarak, 5 defa NBA All-Star seçilen Portland Trail Blazersâın star oyuncusu Damian Lillardâın, NBA 2K21 kapak yıldızı seçildiğini duyurdu!
İLGİLİ İçERİK

2K oyun şirketinin en sevilen basketbol oyunu NBA 2K21 ile ilgili haberler gelmeye başladı. Oyun içi grafikleriyle ve oyun dinamikleri basketbol sevenlerin dikkatini epeyce çekmeyi başardı. 2K oyun şirketi, bugün de yeni kapak yıldızı ile karşımıza çıktı. NBA 2K21 oyununun ilk kapak yıldızı Damian Lillard adlı basketbolcu olacak.

Damian Lillardâın maçlarda yağmur şeklinde sayılar atması ve müzik stüdyosunda alıştırma yapmasıyla NBA 2K21âin bu yılki temasına çok uyuyor. Tüm dünya genelinde bütün oyun severler, Damian Lillard adlı basketbolcunun sema yürüyüşü smacını NBA 2K21âin PlayStation 4 versiyonunun kapağında görecekler.

nba-2k21-oyununun-kapagi-belli-oldu-1.png

Konuyla alakalı âBu, NBA kariyerimde benim için oldukça özel bir anâ diyen Lillard, laflarına şu şekilde devam etti; âYıllardır NBA 2K oyununun hayranıyım ve basketbol kültürünü bütün açılarıyla temsil etme yöntemine bayılıyorum. Hayatım süresince 2K oynadım ve kapakta yer alan diğer mühim NBA oyuncularına katılmaktan dolayı haysiyet duyuyorum. Tüm hayranlarıma minnettarım ve ilerleyen dönemde çıkacak olan bu deneyimi yaşamaları için sabırsızlanıyorum.â

NBA 2K oyun şirketinin Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Alfie Brody adlı kişi ise, âNBA bünyesinde oldukça sayıda mükemmel oyuncu yer alıyor, sadece Damian Lillard, şimdiki nesil NBA süper yıldızları içinde özellikle öne çıkıyor. İzlerini hala üzerinde taşıdığı kültürü, müzikal olarak epeyce başarı göstermesi, saha dışı liderliği ve sahayı domine etmesiyle NBA 2K21âin mevcut nesil platform kapağı için mükemmel bir seçim; onunla çalıştığımız için gururluyuzâ açıklamasını yaptı. Daha ilkin Damian Lillard, NBA 2K Online 2ânin kapağında da yer almıştı.

Youtube kanalımıza göz atmak istersen,tıklaya bilirsin.