KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

NBA 2K25 duyuruldu: Çıkış tarihi, sürümler ve fiyatlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Visual Concepts ve 2K, NBA 2K25 duyurusuyla karşımıza çıktı. Popüler basketbol serisinin yeni oyununun çıkış tarihi ve sürümleri açıklandı.

NBA 2K25, 6 Eylül 2024’te PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’e gelecek. Yeni oyun standart, WNBA, All-Star ve Hall of Fame sürümleriyle piyasaya sürülecek.

Standart sürümün kapak yıldızı Boston Celtics forveti Jayson Tatum olacak. All-Star Edition’da Tatum ile birlikte WNBA’de iki kez MVP ve altı kez All-Star seçilen Las Vegas Aces forveti A’ja Wilson yer alacak.

Wilson ayrıca ABD ve Kanada’da satışa sunulacak, perakendeci GameStop’a özel kutulu bir sürüm olan NBA 2K25 WNBA Edition’ın kapağını da süsleyecek.

Hall of Fame Edition’ın kapağında ise 2024 Naismith Memorial Basketbol Hall of Fame üyesi, sekiz kez All-Star ve iki kez All-NBA Takımı yıldızı olan Vince Carter yer alacak.
nba-2k25-surumler-ve-fiyatlar.jpg

NBA 2K25 sürümleri ön siparişle satışa çıktı

Oyunun Standart Sürümü PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One’da 2.900 TL, PC’de 59,99 $ ve Nintendo Switch’te 49,99 $ fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı.

NBA 2K25 All-Star Edition ise PlayStation ve Xbox mağazalarında 3.600 TL, PC’de 99.99$ fiyatla satışa çıktı. Sürümün içeriği şöyle:

Sanal Para
  • 100.000 VC

MyCAREER İçeriği
  • 150 Yetenek Güçlendirmesi (25 Oyun)
  • 75 Gatorade Güçlendirmesi (25 Oyun)
  • Jayson Tatum Kapak Forması
  • Jayson Tatum Elektrikli Kaykay Görünümü
  • 2K25 Kapak Yıldızları Tasarım Tişört

MyTEAM Promosyon Kutusu
  • 10 MyTEAM Oyuncu Kartı (3’ünün 89 OVR olması garanti)
  • 3 Elmas Ayakkabı Kartı
  • 3 Takeover Güçlendirmesi
  • 1 Ametist Koç Kartı

En pahalı dijital sürüm olan NBA 2K25 Hall of Fame Edition, PlayStation ve Xbox mağazalarında 5.399 TL, PC’de 149.99$’dan satılıyor. İşte oyunculara sunacağı içerikler:

12 Aylık NBA League Pass Aboneliği
  • Halihazırda 4 Pro Pass ödülü içeren Season 1 Pro Pass

Sanal Para
  • 100.000 VC

MyCAREER İçeriği
  • 150 Yetenek Güçlendirmesi (25 Oyun)
  • 75 Gatorade Güçlendirmesi (25 Oyun)
  • Jayson Tatum Kapak Forması
  • Vince Carter Kapak Forması
  • Jayson Tatum Elektrikli Kaykay Görünümü
  • 2K25 Kapak Yıldızları Tasarım Tişört

MyTEAM Promosyon Kutusu
  • 10 MyTEAM Oyuncu Kartı (3’ünün 89 OVR olması garanti)
  • 3 Elmas Ayakkabı Kartı
  • 3 Takeover Güçlendirmesi
  • 1 Ametist Koç Kartı

Son olarak, NBA 2K25 WNBA Edition yalnızca Kuzey Amerika’da PS5 ve Xbox Series X/S için 69,99 dolara satışa sunulacak.