KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Netflix TUDUM Etkinliğinde Öne Çıkanlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu olarak karşımıza çıkan Netflix, yağımlarına dair en yeni haberleri paylaştığı TUDUM etkinliğini dün gerçekleştirdi. Bu etkinlik kapsamında kullanıcılar çok fazla yeni yapımla karşılaşmadı. Zira platform, yayınlayacağı içeriklerin kalitesine daha çok dikkat edeceğini ve geçmiş yıllara nazaran daha az sayıda içerik yayınlayacağını açıklamıştı.

Dilerseniz The Witcher 3.sezon, The Witcher‘ın başlangıcını konu alan Blood Origin, Vikings‘in yan yapımı Vikings: Valhalla‘nın 2.sezonun da aralarında bulunduğu yayınlanan en yeni fragmanla gelin beraber bakalım.
Netflix TUDUM etkinliğinden Öne çıkanlar

The Witcher 3.Sezon

TUDUM sırasında oldukça fazla fragman izlemiş olsakta, oyuncuların oldukça heyecanlı olduğu bir yapım bulunuyor. Henry Cavil‘i Rivialı Gerald olarak izlediğimiz The Witcher dizisinin yeni sezonu. çekimleri yaşanan aksaklıklar nedeniyle beklenen daha da uzun süren dizinin, yeni sezonu 2023 yılının yaz aylarında izleyiciyle buluşacak.
the-witcher.jpg

Bu sezonda hangi konular işlenecek ya da hikaye nasıl devam edecek henüz bilmiyoruz. Gerçi ilk sezonlarda ne anlatıldığını hatırlayan var mı?
The Witcher Blood Origin

Henry Cavil‘i Rivialı Gerald olarak izlediğimiz The Witcher dizisinden 1200 yıl öncesini konu alan Blood Origin‘den yeni fragman yayınlandı. Ayrıca TUDUM sırasında birkaç yeni bilgiyle beraber dizinin yayın tarihi açıklandı. 4 bölümden oluşan mini The Witcher dizimiz 25 Aralık 2022âde izleyiciyle buluşacak.
blood-origin.jpg

Dizi için yayınlanan yeni postere baktığımızda karanlık ve fırtınalı havada gökyüzüne karşı tutulmuş balta ve bıçak olduğunu görüyoruz. Balta ve bıçağın kime ait olduğunu tahmin etmesi oldukça güç.
Vikings: Valhalla 2. Sezon

Eğer sizde Kral Ragnar‘ın hikayesini oldukça sevdiyseniz, Vikings: Valhalla dizisine de şans vermelisiniz. Tarihi olarak bazı hatalardan dolayı oldukça eleştirilen dizi, Vikings havasını tam olarak yaşatmayı başarıyor. Netflix yeni sezonun yayın tarihini henüz açıklamadı. Ancak TUDUM etkinliği sırasında ilk bakış niteliğinde yeni bir video paylaştı.

YOU 4. Sezon

Diziyi izlemeye başladığınızda sonunu tahmin edemediğiniz, başlangıç bölümünden oldukça farklı biten You‘nun dördüncü sezonu iki kısım halinde yayınlanacak. Ana karakterimiz Joe‘nun yaşadığı yeri ve bu sezonda izleyeceğimiz yeni karakterleri gördüğümüz tanıtım videosu yayınlandı. 4. Sezonun ilk kısmı 10 Şubat, ikinci kısım ise 10 Mart’ta Netflix izleyicileriyle buluşacak.

1899

Beyin yakmasıyla ünlenen dizilerin başında gelen Dark‘ın yaratıcılarının yeni dizisi 1899‘un vizyon tarihi açıklandı. Fırtına sırasında kaybolan gemide bulunan mültecilerin hikayesini izleyeceğimiz 1899, 17 Kasım tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Enola Holmes 2

Sherlock Holmes hayranlarının dizi ve film hasretini bir nebze de olsa azaltan Enola Holmes‘in devam filminden ilk fragman paylaşıldı. Paylaşılan fragman oldukça hareketli başlıyor. Ancak Enola, birden geçmişe dönerek olanları anlatmaya başlıyor. En sonunda Sherlock kardeşleri beraber çalışırken izleyeceğiz. Millie Bobby Brown ve Henry Cavillâin Enola ve Sherlock rollerini yeniden canlandırdığı Enola Holmes 2, 4 Kasımâda izleyiciyle buluşacak.

Netflix‘in TUDUM etkinliğinin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.