KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

NFS: Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Need for Speed oyun serisi benim çocukluğum için kritiktir. Özellikle 2 oyun var ki hepiniz oynadınız biliyorum. Hatta belkide Need For Speed serisi o 2 oyun kadar başka hiçbir oyunu oynatamadı o kadar çok. Bunlardan biri Need For Speed: Underground 2 diğeri ise tabii ki herkesin ağzında olan Need For Speed: Most Wanted. Bu iki oyunu oynamamış olma olasılığınız çok minimal.

Bunların yanında birde Hot Pursuit vardı. Aynı isim ile mobil cihazlara da çıkış yapmıştı. Daha o zamanlar mobil oyun pazarı bu kadar gelişmiş değildi. Eskiden belirli başlı oyunlar vardı mobilde böyle büyük baş denilebilecek. Asphalt oyunlarını biliyorsunuzdur. çok eskiden beri mobil cihazlarda kendine yer almayı başarmış bir oyun serisi.

Hot Pursuit ismi o yüzden önemli çünkü mobil oyuncular da bu oyunun farkındaydı. Ancak bugünkü konumuz PC de olan Need For Speed Hot Pursuit. Oyunun remastered versiyonu ile ilgili bir video paylaşıldı. Aşağıdan izleyebilirsiniz. NFS: Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri de aşağıda yer alıyor!

İLGİLİ İçERİK

Need for Speed Hot Pursuit Remastered

NFS: Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri!

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: (AMD) Phenom II X4 965 / (Intel) Corei3-2120
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (AMD) Radeon HD5750 / (Nvidia) GeForce GTS 450
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

TAVSİYE EDİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: (AMD) FX-8350 / (Intel) Core i5-350K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (AMD) Radeon R9 270x / (Nvidia) GeForce GTX 660
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!