KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Orijinal God of War üçlemesi remaster sürümleriyle dönebilir

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Eski Kratos’u özleyenlere veya tanımak isteyenlere iyi bir haberimiz var. Orijinal üçleme, God of War Trilogy remaster paketiyle geri dönebilir.

XboxEra’dan Nick Baker, The 4th Annual Grubbsmas Shpeshaltacular ‘inde, ilk üç God of War oyununun remaster sürümlerinin yapılabileceğini duyduğunu öne sürdü.
god-of-war-ragnarok-valhalla-genc-kratos.jpg

Baker, God of War’un değişiminden şikayet edenlerden biri olduğunu ve orijinal oyunları özlediğini belirterek şunları söyledi:

“Ben uzun zamandır God of War’un gittiği yönden şikayet eden ve hack-and-slash God of War oyunlarını özleyen biriyim. Onları çok seviyorum. Orijinal God of War üçlemesini seven bir arkadaşıma da bunun olabileceğini söyledim, sonra çok heyecanlandılar. Orijinal God of War üçlemesinin PlayStation’da yeniden dizenlendiğini duydum.”

Baker, üçlemenin ne zaman döneceğine dair bir açıklamada bulunamadı. Doğrudan PS3 sürümlerinin mi taşınacağını bilmiyor. Ayrıca 2013’teki GoW: Ascension’ın da remaster’da yer aldığına inanmıyor.

Elbette resmi bir duyuru yapılana kadar bunları söylenti olarak kabul etmekte fayda var. Yine de herhangi bir gelişme olursa sizlerle paylaşacağız.
god-of-war-orijinal-ucleme-eski-kratos.jpg

God of War, 20. yıl dönümüne yaklaşıyor

2025 yılında çıkan ilk oyun, 2025’te 20. yıl dönümünü kutlayacak. God of War 2 ve 3, sırasıyla 2007 ve 2010’da piyasaya sürülmüştü.

Şimdiye kadar sadece üçüncü oyun, remaster sürümüyle PS4 nesline uzandı. Üçlemenin geri dönmesi yeni nesil oyuncuların kahramanın geçmişini daha derinlemesine tanıması noktasında iyi bir seçim olabilirdi.

Seri, 2018 yılında İskandinav temasıyla geri döndü ancak Kratos’un yolculuğuna Atreus’un dahil edilmesi ve oyunların alışıldık tarzından sapması bazı hayranları rahatsız etti. Buna God of War’un yaratıcısıde dahil…

Peki siz üçlemenin geri dönüşünü nasıl karşılarsınız? Eskilerin buna bayılacağına eminim. Yorumlarda buluşalım.