KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Outriders 2021 Yılına Ertelendi | Çık Artık!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Bu oyun ile alakalı bu zamana kadar galiba 2 veya 3 tane yazı yazdım. Her seferinde birazcık överek bahsettim oyundan. Fena da durmuyor sanki böyle arkadaşlarla beraber çok eğlenceli olabilecek bir oyunmuş gibi gözüküyor. Bu tarz oyunların hepsi zaten coop oynansın diye yapılıyor. Oyunu yapan firmalar 1 kişiye satmak değil aynı anda 4 kişiye beraber satmak istiyor oyunlarını. Sonuçta oyunu alan kişide tek başına oynarken sıkılacağını biliyor.

Ancak kafamı karıştıran konu böyle bir oyunun ertelenmesi. 2019 bile haberini yapmıştım bu oyunun. Hala çıkacak. Aklıma çılgın sorular geliyor. Acaba para basmak için yapmıyorlar mı ? Gerçekten çok kaliteli bir oyun mu gelecek karşımıza ? Divison oyunlarının kopyası bir oyun görmeyecek miyiz ?

Bu soruları sorunca kafamda yeşil ışıklar yanıyor. Bir yandan da oyunu yapan firmanın parası bitecek gibi geliyor. Sanki bir anda oyunu yapmaktan vazgeçecekler gibi. Umarım vazgeçmezler. Vazgeçmeseler bile Outriders Ertelendi.

İLGİLİ İçERİK

Outriders Ertelendi

Oyun genel olarak Division, Destiny tarzında bir oyun. Looter shooter dediğimiz tarzda bir oyun. Görev yapıp yaratık öldürüp yeni ekipmanlar elde ediyorsunuz. Bu tarz oyunlardaki yegane amacınız bu. Yeni item düşür onu giy. Git şurada biraz kasıl oradan da item düşürmeye çalış. Böyle çılgın bir döngüsü var. Burada esas konu anlatacakları hikaye ve temanın çekiciliği olacak. Oynanış güzel olduğu sürece illaki oyuncu bulacaktır zaten.

Bunların cevabını alabilmek için 2 Şubat 2021 tarihine kadar beklememiz gerekecek. Bekleyelim bakalım neler olacak!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!