KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Oynamadıysanız Moralinizi Bozacak Oyunlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Öyle sağlam oyunlar ki eğer oynamadıysanız moraliniz bozulabilir. Kaybettiğiniz şeyleri gördüğünüz zaman acele edin ve hemen gidip oynamaya başlayın. Benim de kişisel olarak tecrübe ettiğim oyunlardan seçiyorum buraya koyduğum oyunları. Sağdan soldan alıntı değil yani!
İLGİLİ İçERİK

Oynamadıysanız Moralinizi Bozacak Oyunlar

Freeman: Guerrilla Warfare

freeman-guerilla-warfare.jpg

Üst seviyede kaliteye sahip bir oyun değil. Ancak oyunun içeriği kesinlikle ilginizi çekecektir. Modern zamanda geçen bir Mount&Blade: Warband oynamak kulağa keyifli geliyorsa oyununuz bu. Öyle modlarla falan filan hiç uğraşmayın. Alın size taş gibi Freeman: Guerrilla Warfare. çekin silahları, donatın ekibinizi, For Mother Russia!

Fallout: New Vegas

fallout-new-vegas-theme-foto.jpg

Fallout oyunlarının en iyisi. Tek cümlede ancak böyle açıklayabilirim bu oyunu. Ama sadece Fallout oyunları arasında değil, RPG oyunları arasında da çok rahat bir şekilde ilk 10 ‘a oynayacak bir oyun. Yaptığınız seçimlere göre dünyanın şekillenmesi hoşunuza gidiyorsa kesinlikle oynamanız gerekiyor. çabuk!

Quake 2

quake-2-oynanis.jpg

FPS oyunlarının babalarından olan Quake 2 çok önemli bir oyun. Arcade FPS oyunlarının günümüzde pek fazla tutmadığı göz önüne alırsak bu yaşlanmayan oyunu deneyebilirsiniz. Aşırı derecede eğlenceli oynanışı ve keyifli bölüm dizaynı ile size keyifli zamanlar yaşatacak. Oynamadıysanız utanmaya başlayın bence!

Running With Rifles

running-with-rifles.jpg

Tüfeklerle koşan askerler aşırı eğlenceli bir oyun. İlk oynadığım zamanlar gerçekten çok keyif almıştım. Eğlenceli bölümleri ve kullanması keyifli olan silahları ile beraber gerçekten çok güzel bir oyun. Foxhole adında başka bir oyun daha var, o oyuna ilham verdiğini düşünüyorum. O da çok keyifli ve güzel bir oyun bu arada. Ama o yeterince ilgi görüyor diye düşünüyorum.

Oynamadıysanız Moralinizi Bozacak Oyunlar bu kadardı arkadaşlar. Bu tarz içerikleri seri olarak devam ettireceğim. Ama şimdilik bu kadardı. Olabildiğince oyunları hem kaliteli hem de PC dostu olarak seçmeye çalışıyorum. Karşılaştığınız zaman en azından içerisinden bir tanesini oynayabilecek kadar bir bilgisayarınız olsun. Öbür türlü yaptığım içerik içimde kalır, moralimi bozar. O yüzden oyunlar böyle aralıklı olacak. Hadi iyi günler!

Youtube kanalını takip etmeyi ama abone olarak takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!