KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

PC Kastırmayacak Bilgisayar Oyunları!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Daha önce çokca kez görmüş olsak ta biz işimizi hakkıyla yapalım dedik. Herkesin PC ‘si uzay gemisi gibi değil. Doğal olarak ta herkese hitap edecek oyunlara ihtiyacımız var. Bugün de sizlere düşük sistem gereksinimli oyunları tanıtıcaz. PC Kastırmayacak Bilgisayar oyunlarını böyle seri olarak derleyeceğiz. Buda ilki olsun!

İLGİLİ İçERİK

Mount & Blade: Warband

Her listede görüyorsunuz biliyorum. Ama ne yapalım hak ediyor bu oyun çoğu listede olmayı. Türklerin gururu olarak ithaf edebileceğimiz bu oyun zamanında yakaladığı başarıyı hala devam ettiriyor. Birde Bannerlord çıksa daha da güzel olacak ama bakalım. Kesinlikle daha önce oynamayanınız varsa hemen alıp oynasın!

Immortal Planet

Kanalımızda videosunu bulabilirsiniz! Dark Souls vari bir yapısı var yani Souls Like dediğimiz mantık ile yapılmış bir oyun. Nerede neden bulunduğunu bilmediğimiz isimsiz karakterimiz ile uzun süreli bir yolculuğa çıkıyoruz. Önümüzdeki yolculuk zor ancak bir o kadar da keyifli. Bilgisayarınızı zorlamadan tadını çıkartabilirsiniz!
Death and Taxes

Cehenneme kimler girer kimler çıkar ? Ölsün mü yaşasın mı gibi kararları verdiğiniz, komik yapısı ile ingilizce bilmenizi gerektiren bir oyun. Amacınız insanlığı yok olmaktan kurtarmak için doğru kararları vermek. Buda borçlar ve vergiler üzerinden ilerliyor. Dengeyi tutturun ve insanlığı kurtarın. Genel olarak yazı tabanlı bir oyun olduğundan PC ‘nizi zorlamayacaktır.

Barony

Piksel piksel oyunlardan bir tanesi daha. Rogue Like dediğimiz türde bir oyun. Karakterinizi oluşturup birinci zindandan başlayıp son zindana kadar ulaşma maceralarınızı içeriyor bu oyun. Eğer arkadaşınız da varsa PC ‘nizi kastırmadan rahatça oynayabilirsiniz bu oyunu!

Stoneshard

Indie oyunların da RPG türüne adım atmalarına bayılıyorum. Bunlardan biri de Stoneshard oldu. İlk olarak prologue olarak ücretsiz şekilde karşımıza çıkmıştı. Biraz oynadım ve hoşuma da gitti. Piksel grafiklerine güzel partiküller eklemiş çok hoş olmuş. Güvenin bana RPG severseniz bu oyunu seveceksiniz! PC ‘nizi yormayacağından emin olabilirsiniz!

PC Kastırmayacak Bilgisayar oyunlarına devam edeceğiz!

Daha detaylı oyun videoları içinYoutube kanalını takip etmeyi unutmayın!