KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor !

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor ! ;

Geçtiğimiz günlerde Sony tarafınca duyurulan resmi PlayStation 5 tanıtım zamanı tüm konsol oyuncularını heyecanlandırmıştı. Sony, yeni bir açıklama yaparak PlayStation 5 tanıtımı için erteleme kararı aldığını duyurdu.
İLGİLİ İçERİK

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor !

2020 yılının en fazlaca beklenen vakalarından olan Sony PlayStation 5 tanıtım tarihi resmen ertelendi. Resmi Twitter hesabından izahat yapan Sony, ABDâdeki olaylardan ötürü bu sonucu aldığını belirtti.

Sony Interactive Entertainment; â4 Haziran tarihindeki PlayStation 5 etkinliğini erteleme sonucu aldık. Tüm dünyadaki kullanıcıların PS5 oyunlarını heyecanla beklediğini biliyoruz sadece bugünlerin kutlama tarihi olmadığını düşünüyor ve daha önemli seslerin duyulması için geride duruyoruz.â açıklamasında bulundu.

Kolsuz-2441.jpg

Bilindiği suretiyle ABDâdeki protestolar, 46 yaşındaki George Floydâun bir hafta önce Minneapolisâde polis memuru tarafından öldürülmesiyle başlamıştı. Günün ilk ışıklarıyla beraber Sony, Black Lives Matter hareketini desteklemiş olan bir açıklama da paylaştı. Sony şirketi biraz önce, âSiyah ırklara karşı sistem ırkçılığını, şiddetle kınıyoruz.â açıklamasında bulundu.

— PlayStation (@PlayStation)

Ertelenen Sony PlayStation 5 tanıtım zamanı için yeni tarih henüz açıklanmadı.

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor ! ‘ isimli yazımız hoşunuza gittiyse, beğenip yorumlamayı unutmayınız.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz,tıklayarak göz atabilirsiniz.